Tīrīšanas šistēma AO SEPT plus

AO SEPT Plus ir uz ūdeņraža peroksīda bāzes veidots kontaktlēcu kopšanas šķidrums. Šis šķidrums nodrošina mīksto un cieto gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu tīrīšanu un dezinfekciju.

Piemērots pacientiem ar paaugstinātu jutību un alerģiskām reakcijām uz parasto daudzfunkcionālo kopšanas šķīdumu sastāvdaļām (visbiežāk – konservantiem). Peroksīdu kopšanas sistēmas konservantus nesatur. Lēcu dezinfekciju un virsmas attīrīšanu no olbaltumvielu nosēdumiem nodrošina aktīvais skābeklis, kas atbrīvojas, sadaloties ūdeņraža peroksīdam.
AO SEPT Plus sistēmas komplektā ietilpst vertikālais lēcu konteiners ar iebūvētu īpašu disku, kas paredzēts atlieku peroksīda neitralizēšanai. Tā kā atlieku peroksīds var izraisīt acs radzenes bojājumus, minimālais pilnas neitralizācijas laiks ir vismaz 6 stundas. Pēc 6 stundām tiek iegūts sterils neitrāls šķīdums, kurā kontaktlēcas var uzglabāt līdz pat 14 diennaktīm.

Svarīgi ievērot:
• Nekad neskalojiet kontaktlēcas ar AO SEPT Plus, Jūs varat iegūt pamatīgu radzenes apdegumu!
• Kontaktlēcu tīrīšanai nekad neizmantojiet parastos kontaktlēcu konteinerus (tiem nav iebūvētu neitralizācijas disku) kopā ar AO SEPT Plus šķīdumu.
• Vienmēr attīriet lēcas vismaz 6 stundas ilgi!
• Vienmēr izmetiet iepriekšējo lēcu konteineri un līdz ar jaunu šķīduma iepakojumu lietojiet arī jauniegūto lēcu konteineri, lai izvairītos no radzenes apdegumiem un iekaisumiem, jo vecā konteinerī neitralizācijas disks var būt nolietots (līdz ar to neveikt savas funkcijas).

 

Ražotājs: Alcon

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  90 ml Cena:  € 5.02 € 5.9 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Alcon