BEZRŪPĪGĀ PAKA

Ikdienas vieglumā, lai nebūtu jāsatraucas par lietām piedāvājam  īpašu paku ikdienai. Kas tad ir vajadzīgs pilnai laimei? BioTwin paša lielākā tilpuma tīrāmais šķīdums, lai rūpes un uztraukumi vēl ilgi nemāktos virsū un nomierinošs gēls acīm OcuYal Gel, lai rūpes un nepatīkami brīži nepiemeklētu arī Tavas acis.  Ietaupi uz ikdienas lietām un liec to bēdu zem akmeņa. Pakā — izdevīgāk.

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Acuvue Oasys - 3 + 3 lēcas

Mēneša kontaktlēcas
Cena : 27.72 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

  • vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
  • divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā.

Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

Vai zināji, ka savas iecienītās kontaktlēcas vari arī ABONĒT? Tas ir tik vienkārši, kā aizskaitīt līdz 3! :) Meklē piedāvajumu te!

Izvēlies citas lēcas
2

OcuYal Gel - 10 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 5.55 EUR
Apraksts

Ražotājs Schalcon piedāvā nomierinošu gēlu acīm, lubrikantu, kas satur 0,30 % nātrija hialuronātu.

OcuYal Gel samazina acu problēmas, kas saistītas ar asaru plēvītes nestabilitāti. Šis acu gēls mitrina, nomierina  un atsvaidzina acis, ilgstoši novēršot kairinājuma un diskomforta sajūtu. OcuYal Gel uzlabo komforta sajūtu visiem kontaktlēcu lietotājiem, kuri izjūt alerģisku reakciju uz putekļiem, ziedputekšņiem, mājdzīvniekiem vai arī novērojamas asaru sastāva izmaiņas grūtniecības, zīdīšanas, menopauzes laikā, kā arī lietojot orālo kontracepciju. Pateicoties hialuronskābes dabiskajām īpašībām un biosaderībai, OcuYal Gel ir netoksisks, imunogēns un acs virsmu padara hidrofilu, uzturot dabisku mitruma līmeni arī īpašos apstākļos.

OcuYal Gel acu gēls ir pildīts inovatīvā 10 ml pudelītē ar kalibrētu dozatoru, kas ļauj ērtāk iepilināt acīs. Gēla daudzums paredzēts aptuveni 200 pilieniem.

Iesakām ikvienam, kurš lieto kontaktlēcas, ikdienā strādā ar datoru, telefonu, vai vienkārši atpūšas kalnos, laukos kartupeļu vai siena talkā!

3

BioTwin - 360 ml + konteiners

Kopšanas šķīdums
Cena : 8.46 EUR
Apraksts

Piiloset BioTwin™ ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums silikona hidrogēla un visu veidu mīksto, kā arī cieto kontaktlēcu tīrīšanai, dezinficēšanai, uzglabāšanai, skalošanai un mitrināšanai.

Piiloset BioTwin™ šķidrums satur Twin-EdaXyl™, kam ir dubulta iedarbība – tas mitrina un ieeļļo kontaktlēcas, un ikdienas lietošanā noņem nogulsnējumus no kontaktlēcām. Hialuronskābe mitrina kontaktlēcas un acis. Izstrādāts sadarbībā ar Alerģijas un Astmas Federāciju. Biotwin šķīdums paredzēts arī īpaši jutīgām acīm.

Kopš 2022. gada vidus Pilloset ražotājs dabas aizsardzības nolūkos vairs nepiedāvā BioTwin 100 ml šķīduma pudelīti līdz šim ierastajos auduma maisiņos, kā arī šim tilpumam komplektā vairs neietilpst kontaktlēcu uzglabāšanas konteineris.

Konteinera nepieciešamības gadījumā iesakām izvēlēties BioTwin 360 ml tilpumu vai iegādāties konteineri atsevišķi. Kontaktlēcu uzglabāšanas konteineri ieteicams nomainīt ne retāk kā reizi 3 mēnešos!