BioDrop Plus ampulas

Biodrop Plus ir intensīvs mitrinošs līdzeklis, ko paredzēts lietot, lai novērstu mērenu un izteiktu sausuma sajūtu acīs, tāpēc tie būs piemēroti tiem, kam Biodrop ir par "vāju". 

Vējš, saule, sāļš ūdens, sauss gaiss, dūmi, kā arī gaisa kondicionētājs un ilgstošs darbs pie datora, lasīšana var negatīvi ietekmēt kontaktlēcu lietošanu, radīt diskomforta sajūtu acīs. Piiloset piedāvā oftamoloģisko šķīdumu BioDrop Plus cilvēkiem, kuri cieš no sausuma sajūtas acīs. Sauso acu simptoms parādās, ja acis neizstrādā pietiekami daudz asaru vai arī asaras pārāk ātri izžūst. Tā ir bieži sastopama situācija, kuras simptomus lielākoties var viegli novērst. Mitrinošais un lubricējošais Piiloset BioDrop Plus ir bez konservantiem, tāpēc ir drošs un īpaši piemērots arī jutīgām acīm.

Iepakojumā ir 5 vai 20 atkārtoti aiztaisāmas ampulas, katras tilpums ir 0,5 ml. Katrā ampulā ir apmēram 14 pilieni, un tās saturu paredzēts izlietot vienas dienas laikā, pat smagākos sausās acs ārstēšanas gadījumos.

Iesakām visiem tiem, kurus sausuma sajūta acīs pārsteidz visnepiemērotākajos apstākļos, jo vienas dienas vienreizējais flakoniņš ir ērts līdzi nēsāšanai pat kabatā, ir īpaši drošs, ekoloģisks un sterils.

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  5 ampulas Cena:  € 2.30 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  20 ampulas Cena:  € 8.50 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Piiloset

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

8.90
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi