BioLens (Piiloset Monthly) kontaktlēcas

 IZPĀRDODAM NOLIKTAVU!

 

Kopš 2018. gada Biolens (Piiloset Monthly) kontaktlēcas vairs netiek ražotas! Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams vai arī uzzinātu par šo kontaktlēcu alternatīvām, sazinies ar manaslecas.lv konsultantu pa tel.nr. 20211202 vai info@manaslecas.lv

Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām konsultēties ar redzes speciālistu! Manaslecas.lv optometristus vari apciemot A'telpā, K.Valdemāra 37 vai U/V Stockmann, pēc iepriekšēja pieraksta!

 

 

Somijas uzņēmuma Piiloset ražotās hidrogēla mēneša kontaktlēcas BioLensir paredzētas lietošanai dienas režīmā līdz 8h.

BioLens ir viena no plānākajām hidrogēla materiāla kontaktlēcām. Skaidra redze un komfortabla lēcu lietošana nodrošināta visas darba dienas garumā. Kontaktlēcu lietošanas laikā tiek apgrūtināta nosēdumu veidošanās uz tām. Šo funkciju pilda īpaši virsmas marķieri, kombinācijā ar individuālu asaru īpašībām.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Piiloset
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Methafilcon A
Ūdens saturs 55%
DK/L, DK/T 19
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.08

Optometrista viedoklis

Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Ja Tev ir grūtības ar kontaktlēcas ielikšanu un izņemšanu no acīm, tad Biolens kontaktlēcas būs piemērotas tieši Tev, jo ar šīm kontaktlēcām ielikšana un izņemšana būs ievērojami atvieglota. Biolens ir viena no plānākajām hidrogēla materiāla kontaktlēcām, kā arī uz šīm kontaktlēcām grūtāk veidojas olbaltumvielu nosēdumi, tādējādi kontaktlēca kalpo ilgāku laiku.
Šī kontaktlēca ir ar ļoti mazu skābekļa caurlaidību, taču ideāli atrisina to kontaktlēcu lietotāju problēmas, kam ir jaunākās paaudzes kontaktlēcu silikona – hidrogēla materiāla nepanesamība.