Tiem ļaužiem, kas dodas tālākos ceļos un bradājumos, mēs piedāvājam mega-izdevīgu Ceļojumu paku. Pērc visu, kas ceļojošam lēcu lietotājam ir vajadzīgs par visizdevīgajām cenām. Bet, kas Tad īstam ceļotājam ir vajadzīgs? Noteikti, tas ir futlārītis, kurš spēj izturēt kā Arktikas aukstumus, tā Sahāras svelmes. Speciāls ceļojuma izmēra šķīdums BioTwin, vienreiz lietojamās BioDrop ampulas ārkārtas sausuma sajūtai acīs un, protams,  lēcu komplekts vienam mēnesim. Atklāj jaunus ceļus viena mēneša garumā (arī uz ietaupījumu) ar šo paku jau šodien!

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Acuvue Oasys - 1+1 (2 lēcas)

Mēneša kontaktlēcas
Cena : 13.40 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

  • vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
  • divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā.

Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

Vai zināji, ka savas iecienītās kontaktlēcas vari arī ABONĒT? Tas ir tik vienkārši, kā aizskaitīt līdz 3! :) Meklē piedāvajumu te!

Izvēlies citas lēcas
2

BioDrop ampulas - 5 ampulas

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 1.90 EUR
Apraksts

Vējš, saule, sāļš ūdens, sauss gaiss, dūmi, kā arī gaisa kondicionētājs un ilgstošs darbs pie datora, lasīšana var negatīvi ietekmēt kontaktlēcu lietošanu, radīt diskomforta sajūtu acīs. Piiloset piedāvā oftamoloģisko šķīdumu BioDrop cilvēkiem, kuri cieš no sausuma sajūtas acīs. Sauso acu simptoms parādās, ja acis neizstrādā pietiekami daudz asaru vai arī asaras pārāk ātri izžūst. Tā ir bieži sastopama situācija, kuras simptomus lielākoties var viegli novērst. Mitrinošais un lubricējošais Piiloset BioDrop ir bez konservantiem, tāpēc ir drošs un īpaši piemērots arī jutīgām acīm.

Iepakojumā ir 5 vai 20 atkārtoti aiztaisāmas ampulas, katras tilpums ir 0,5 ml. Katrā ampulā ir apmēram 14 pilieni, un tās saturu paredzēts izlietot vienas dienas laikā, pat smagākos sausās acs ārstēšanas gadījumos.

Iesakām visiem tiem, kurus sausuma sajūta acīs pārsteidz visnepiemērotākajos apstākļos, jo vienas dienas vienreizējais flakoniņš ir ērts līdzi nēsāšanai pat kabatā, ir īpaši drošs, ekoloģisks un sterils.

3

Futlāris SMILEY - Futlāris SMILEY

Futlāri
Cena : 6.40 EUR
Apraksts

Vēlies pasmaidīt ikreiz, kad ieliec vai izņem kontaklēcas? Izvēlies kontaktlēcu futlāri SMILEY ar kādu no krāsainajiem un jautrajiem dizainiem! SMILEY futlāra iekšpusē ir parocīgs spogulītis, un kontaktlēcu uzglabāšanas konteineris!

4

BioTwin - 100 ml + konteineris

Kopšanas šķīdums
Cena : 4.76 EUR
Apraksts

Piiloset BioTwin™ ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums silikona hidrogēla un visu veidu mīksto, kā arī cieto kontaktlēcu tīrīšanai, dezinficēšanai, uzglabāšanai, skalošanai un mitrināšanai.

Piiloset BioTwin™ šķidrums satur Twin-EdaXyl™, kam ir dubulta iedarbība – tas mitrina un ieeļļo kontaktlēcas, un ikdienas lietošanā noņem nogulsnējumus no kontaktlēcām. Hialuronskābe mitrina kontaktlēcas un acis. Izstrādāts sadarbībā ar Alerģijas un Astmas Federāciju. Biotwin šķīdums paredzēts arī īpaši jutīgām acīm.

Kopš 2022. gada vidus Pilloset ražotājs dabas aizsardzības nolūkos vairs nepiedāvā BioTwin 100 ml šķīduma pudelīti līdz šim ierastajos auduma maisiņos, kā arī šim tilpumam komplektā vairs neietilpst kontaktlēcu uzglabāšanas konteineris.

Konteinera nepieciešamības gadījumā iesakām izvēlēties BioTwin 360 ml tilpumu vai iegādāties konteineri atsevišķi. Kontaktlēcu uzglabāšanas konteineri ieteicams nomainīt ne retāk kā reizi 3 mēnešos!