Cilvēkam viens no informācijas ieguves veidiem ir redze. Bet mūsdienu ķimizācijas laikmetā, kad ikdienā izmantojam sadzīves ķīmiju, kosmētiku, daudzas stundas pavadām pie datora un televizora, sūdzības par redzes problēmām ir ikdienišķa parādība. Daudzu profesiju pārstāvjiem slodze redzei ir īpaši liela. To cilvēku dzīvesveidu, kas no rīta līdz vakaram pavada pie rakstāmgalda un datora - ierēdņu, studentu, skolnieku biznesmeņu, politiķu, banku un dažādu biroju darbinieku, nevar uzskatīt par veselīgu. Jāpiemin arī autovadītāji, no kuru redzes asuma ir atkarīga satiksmes drošība.

Runājot par veselīgu dzīvesveidu, mums rodas asociācija ar veselīgu uzturu. Bet, vai ir iespējams uzlabot redzi ar dabas produktiem? Galvenais produkts, kas labvēlīgi ietekmē redzi ir mellenes - to aktīvā viela antociāns. Jāatzīmē, ka svarīga ir antociānu deva, ja tā ir nepietiekama, tad efekta no melleņu lietošanas nebūs. Redzes uzlabošanās, lietojot melleņu produktu, parādās pēc 2-3 nedēļām. Bet dabā ir arī augi, kuri īpaši ātri uzlabo redzi, piemēram, citronliāna,no kuras pagatavototēju dzēra Tālo Austrumu aborigēni dodoties medībās.

Mūsdienu zinātne ir apstiprinājusi citronliānas ekstrakta spēju paaugstināt tīklenes jutību pret gaismu. Produkta For good vision receptūrā ir iekļautas vielas, kas nodrošina kompleksu iedarbību uz redzes orgāniem.

Sastāvs: ābolu sulas koncentrāts, aroniju sulas koncentrāts, melleņu augļu ekstrakts, žibulīša ekstrakts, sarkanā āboliņa ekstrakts, citronliānas ekstrakts, ginka (Ginkgo biloba) ekstrakts, C vitamīns, A vitamīns, ūdens, skābe: citronskābe; konservanti: nātrija benzoāts, kālija sorbāts, saldinātājs: sukraloze.

Nesatur cukuru. Produktu var lietot cukura diabēta gadījumā.

Lietošana: pa 50 ml reizi dienā. Ieteicams lietot kursu veidā (18 dienas), vēlams - 3 kursi gadā. Pieļaujama nogulšņu veidošanās; pirms lietošanas sakratīt flakonu.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus.

 

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  1 x 50ml Cena:  € 1.35 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  6 x 50ml Cena:  € 7.80 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  12 x 50ml Cena:  € 15.00 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  18 x 50ml Cena:  € 19.44 € 24.3 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  2x18 x 50ml Cena:  € 36.00 € 48.6 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūts

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

5.90
HandSoap putas Piiloset Roku mazgāšanai

HandSoap putas