Grozs: Pagaidām tukšs

Vēlies ietaupīt uz ikdienas lietām? Īpaši izdevīgā ikdienas paka ir radīta tieši Tev! Iegādājies iecienītākās mēneša kontaktlēcas, kopšanas šķīdumu BioTwin un acu pilienus BioDrop MD par vēl pievilcīgāku cenu. Pērc visu ikdienai nepieciešamo kopā un ietaupi! 

 

Ikdienas pakas ietvaros iespējams iegādāties sekojošas kontaktlēcas: 

Acuvue Oasys

Air Optix Aqua (O2 optix)

Biofinity

Biolens

Clear 58

ClearAll Day

Frequency 55 Aspheric

Pure Vision 2HD

Refresh Eyes Smart monthly

Soflens 59 (SofLens Comfort)

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Acuvue Oasys - 3 + 3 lēcas

Mēneša kontaktlēcas
Cena : 27.90 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

• vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
• divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā. Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu
lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

 

Soflens 59 kontaktlēcas (agrāk pazīstamas ar nosaukumu SofLens Comfort) ir mēneša kontaktlēcas no hidrogēla materiāla, lietojamas dienas režīmā.

Kontaktlēcām ir īpašs nejonisks materiāls, kas samazina nosēdumu veidošanos uz kontaklēcas virsmas, tādējādi atvieglojot lēcu ikdienas kopšanu. Kontaktlēcas ir viegli pielaikojamas un ērtas ikdienas lietošanā.

Soflens 59 kontaktlēcas paredzētas tiem pirmreizējiem kontaklēcu lietotājiem, kuriem lēcu ievietošana un izņemšana nepadodas tik veikli, un tiem ikdienas kontaklēcu lietotājiem, kuri rūpīgi ievēro lietošanas režīmu un pareizu kontaktlēcu kopšanu.

Bausch & Lomb ražotājs šīs kontaktlēcas pozicionē kā labu piedāvājumu par pieņemamu cenu un mērenas izmaksas ik mēnesi.

Izvēlies citas lēcas
2

BioDrop MD - 10 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 7.10 EUR
Apraksts

BioDrop MD ir sterili acu pilieni bez konservantiem ar mitrinošu un lubricējošu iedarbību, ar 0.2% hialuronāna.

 

Šie pilieni ir dabisks mitrinātājs bez konservantiem sausām un jutīgām acīm. Hialuronāna mitrinošās un saudzējošās īpašības mazina acu kairinājuma, sausuma un dedzināšanas sajūtu, ko rada vides apstākļi, piemēram, vējš, saule, sauss gaiss, dūmi, pārāk spoža gaisma, kondicionēts gaiss, apkure, kā arī ilgstoša datora lietošana, acu ķirurģijas vai kontaktlēcu lietošana. BioDrop MD fizioloģiskais sastāvs palīdz stabilizēt acu šķidrumu, un, tā kā acu pilieni neasatur konservantus, tas ir piemērots jutīgām acīm un regulārai lietošanai. BioDrop MD var lietot pirms kontaktlēcu nēsāšanas un to nēsāšanas laikā.

 

Lietošanas instrukcija

Pirms pirmās lietošanas izmēģiniet, kā pareizi rīkoties ar pudelīti. Lietot pēc vajadzības pa 1-2 pilieniem 2-3 reizes dienā. Uzpiliniet vienu pilienu uz kontaktlēcas pirms tās ievietošanas acī un pēc vajadzības kontaktlēcas nēsāšanas laikā. Pirmo reizi atverot pudelīti, noņemiet vāciņa izolāciju. Pirms zāļu lietošanas noņemiet vāciņu un tulīt pēc lietošanas uzlieciet to atpakaļ. Piespiediet pudelīti tikai tad, kad tā atrodas ar uzgali uz leju. Pudelītes saturs jāizlieto trīs (3) mēnešu laikā kopš atvēršanas un līdz derīguma termiņa beigām.

3

BioTwin - 360 ml + konteiners

Kopšanas šķīdums
Cena : 9.95 EUR
Apraksts

Piiloset BioTwin™ ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums silikona hidrogēla un visu veidu mīksto kontaktlēcu tīrīšanai, dezinficēšanai, uzglabāšanai, skalošanai un mitrināšanai. Piiloset BioTwin™ šķidrums satur jauno Twin-EdaXyl™, kam ir dubulta iedarbība – tas mitrina un ieeļļo kontaktlēcas, un ikdienas lietošanā noņem nogulsnējumus no kontaktlēcām. Hialuronskābe mitrina kontaktlēcas un acis. Izstrādāts sadarbībā ar Alerģijas un Astmas Federāciju.