Avaira kontaktlēcas ir lēcu ražotāja Cooper Vision jaunākās paaudzes silikonhidrogēla materiāla pagarinātas lietošanas mēneša kontaktlēcas. To izgatavošanā izmantota AQUAFORM™ tehnoloģija, kas palīdz kontaktlēcu materiālam izveidot saites ar ūdens molekulām, kā rezultātā ūdens no asarām tiek piesaistīts kontaktlēcas iekšienē, samazinot kontaktlēcu materiāla dehidratāciju.

Avaira kontaktlēcām ir uzlabots dizains, optimizēta iekšējā virsma un noapaļotas kontaktlēcu malas ikdienas komfortam, redzes kvalitātei visas dienas garumā un to ērtākai ievietošanai un izņemšanai. Kontaktlēcas neitralizē sfēriskās aberācijas (attēla kropļojumus), tādējādi uzlabojot kontrastu tumsā vai apgrūtinātas redzamības apstākļos. Kontaktlēcas ir elastīgas un viegli pielāgojas radzenes individuālajai formai.

Avaira kontaktlēcām piemīt kaitīgā UV starojuma aizsargfiltrs. Kombinācijā ar saulesbillēm kā vasarā tā ziemā, šīs kontaktlēcas nodrošina perfektu acu aizsardzību pret UV stariem, tāpēc īpaši piemērotas sportam, ceļojumiem, aktīvai atpūtai.

Kopš 2018. gada Avaira kontaktlēcas vairs netiek ražotas! Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam sazināties ar manaslecas.lv klientu konsultantu pa tel.nr. 20211202 vai info@manaslecas.lv!

Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām apmeklēt redzes speciālistu, lai noskaidrotu, kādas kontaktlēcas būtu vispiemērotākās tieši Tev - piesakies jau tagad pie manaslecas.lv zinošajiem optometristiem!

 

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Enfilcon A
Ūdens saturs 46%
DK/L, DK/T 125
Lietošanas laiks 2-4 nedēļas
Centra biezums, mm 0.08

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

34.90
3 + 3 lēcas
Avaira Vitality Cooper vision Mēneša kontaktlēcas

Avaira Vitality