Grozs: Pagaidām tukšs

Kontaktlēcas Biovision 1-Day 30 ir vienas dienas kontaktlēcas, kurām nav vajadzīga nekāda apkope. Kontaktlēcu materiāls nodrošina augstu elastības pakāpi un noturību pret dehidratizāciju. Tev vairs nav jārūpējas par kontaktlēcām, jo katru dienu sāksi ar jaunu kontaktlēcu pāri. Tas ir ne tikai ērti, bet arī veselīgāk, jo kontaktlēcas ik dienu ir sterilas, bez netīrumu nogulsnēm. Kontaktlēcas var lietot kā katru dienu, tā arī reizi pa reizei. Ieteicamas lietot tiem kontaktlēcu lietotājiem, kam ir alerģiska reakciju uz ilglaicīgu viena kontaktlēcu pāra lietošanu.

Kontaktlēcas ir ar asfērisku dizainu, tas ļauj samazināt optiskos kropļojumus nozīmīgi uzlabojot redzes kvalitāti, kā ari kontrastu, īpaši vāja apgaismojuma apstākļos. Biovision kontaktlēcu materiāls ir biosaderīgs materiāls, kas radīts sintezējot mucīna, kas ir asaru plēvītes sastāvā, mitrinošās īpašības.

Pateicoties kontaktlēcu un lēcu malu dizainam lēcas ir viegli ielikt acīs.


Ir divas ziņas. Viena netik priecīga, otra ziņa- patiesi laba:

1) Šīs kontaktlēcas jau gadu kā vairs neražo, tāpēc pirms pasūtīšanas iesakām sazvanīt manaslecas.lv un pārliecināties, vai nepieciešamais lēcu stiprums vēl ir pieejams noliktavā. Zvani uz 202 11 202!


2) Itāļu ražotājs Schalcon nolēma vairs neražot šīs lēcas, jo ir radījis jaunākās paaudzes kontaktlēcas- Sky Soft HD. Manaslecastiešām iesaka- Ja Tev patika BioVision, tad Sky patiks divtik ;) Spied te, lai izzinātu vairāk!

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs Schalcon
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls hioxifilcon A
Ūdens saturs 59%
DK/L, DK/T 19.9
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.08

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

24.00
SKY Soft HD Schalcon Vienas dienas kontaktlēcas

SKY Soft HD