Frequency Xcel Toric XR kontaktlēcas

Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision piedāvātās Frequency Xcel Toric XR toriskās kontaktlēcas ir mēneša kontaktlēcas, kas paredzētas astigmātisma koriģēšanai. Tās ir veidotas no hidrogēla materiāla, tāpēc lietojamas tikai dienas režīmā.
Ražošanā tiek izmantota patentētā UltraSync tehnoloģija, kas nodrošina labāku stabilitāti un minimālas lēcas rotācijas iespējas. Salīdzinot ar pārējām toriskajām kontaktlēcām Frequency Xcel Torix XR piedāvā visplašāko stiprumu un lielu cilindru kombināciju diapazonu, nodrošinot visaugstāko precizitāti. Šīs kontaktlēcas domātas cilvēkiem, kam visas pārējās nespēj garantēt pietiekamu redzes kvalitāti. Ja Tavām acīm ir nepieciešama sarežģīta optiskā korekcija, tad redzes korekcijai ikdienā piemērotākas būs tieši kontaktlēcas, nevis optiskās brilles.

Viss labais reiz beidzas! Tāpēc liekam aiz auss, ka no 2021. gada šo kontaktlēcu ražošana ir pārtraukta. Pirms jaunu kontaktlēcu izvēlēšanās un lietošanas, iesakām pierakstīties uz vizīti pie optometrista, kas piemeklēs vislabāko variantu tieši Tavām acīm!

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Metaphilcon A
Ūdens saturs 55%
DK/L, DK/T 17
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.07

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

7.10
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

8.90
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi

9.95
8.46
360 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin