ReFresh Eyes enfilcon A kontaktlēcas

Šīs kontaktlēcas ir ekskluzīvs jaunums tieši Tev - Mūsējais!
Ne tikai nosaukums, bet arī pašas kontaktlēcas nodrošinās Tavām acīm svaigu atspirdzinājumu, kādu Tu un Tavas acis vēl neesat izjutuši!

Šīs jaunās silikonhidrogēla kontaktlēcas ir ļoti plānas un mīkstas un paredzētas pagarinātai dienas lietošanai. Kontaktlēcas malas ir noapaļotas, tādā veidā radot papildus komfortu. Augstā skābekļa caurlaidība apvienojumā ar lielu ūdens daudzumu ļaus šīs mēneša kontaktlēcas nēsāt bez problēmām visas dienas garumā. Jaunās ReFresh Eyes kontaktlēcas materiāls veidots tā, lai virsma piesaistītu ūdeni un papildus mitrināšana nebūtu nepieciešama.

Un tas vēl nav viss! ReFresh Eyes atbilst pašiem jaunākajiem standartiem - ražotāji parūpējušies, lai šīm kontaktlēcām būtu kaitīgā UV starojuma aizsargfiltrs. Kombinācijā ar saulesbillēm gan vasarā, gan ziemā šīs kontaktlēcas nodrošina perfektu acu aizsardzību pret UV stariem, tāpēc īpaši piemērotas cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu.

 

Kopš 2018. gada Refresh Eyes enfilcon A kontaktlēcas vairs netiek ražotas! Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam sazināties ar manaslecas.lv klientu konsultantu pa tel.nr. 20211202 vai info@manaslecas.lv!

Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām apmeklēt redzes speciālistu, lai noskaidrotu, kādas kontaktlēcas būtu vispiemērotākās tieši Tev - piesakies jau tagad pie manaslecas.lv zinošajiem optometristiem!

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Enfilcon A
Ūdens saturs 46%
DK/L, DK/T 125
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.08

Optometrista viedoklis

Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Ja vēlies savām acīm pārmaiņas, tad ReFresh Eyes enfilcon A ir domāts tieši Tev. Šīs kontaktēcas ir mīkstākas un līdz ar to mazāk kairina acs priekšējās daļas, samazinot virsmu savstarpējo berzi. Elastīgais materiāls ļauj ilgāk acis pasargāt no acs plakstu gļotādas izmaiņām, tādējādi ilgstoši izvairīties no diskomforta, ko rada acs sausums un graušanas sajūta. Piedevām, šajās lēcās ir arī iestrādāts UV staru aizsargfiltrs. Šīs kontaktlēcas ir lieliska alternatīva tiem, kas lieto tādas kontaktlēcas kā Air Optix Aqua un Pure Vision.

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

35.90
3+3 lēcas
ReFresh Eyes Smart monthly Piiloset Mēneša kontaktlēcas

ReFresh Eyes Smart monthly

27.90
30 lēcas
Refresh Eyes Smart 1Day Piiloset Vienas dienas kontaktlēcas

Refresh Eyes Smart 1Day