ReFresh Eyes

ReFresh Eyes Marshal Intergroup Mēneša kontaktlēcas
ReFresh Eyes Marshal Intergroup Mēneša kontaktlēcas ReFresh Eyes Marshal Intergroup Mēneša kontaktlēcas

Pielikt Favorītiem

ReFresh Eyes kontaktlēcas Latvijā pārstāv TIKAI Manaslecas.lv!

Pirms kontaktlēcas piedāvāt Mūsējiem, esam veikuši vairākus testus mūsu optometristes Daces Drupas vadībā. ReFresh Eyes ir jaunākās paaudzes silikonhidrogēla materiāla ļoti plānas mēneša kontaktlēcas, kas nodrošina tās valkātājam maksimālu komfortu un mitrināšanu visas dienas garumā.

ReFresh Eyes lēcās ir precīzi sabalansēta skābekļa caurlaidība (DK/t=90,4) un ūdens (H2O=43%), tādējādi padarot lēcu ērtu, mīkstu un viegli nēsājamu dienas laikā. Šīs kontaktlēcas veidotas pēc tehnoloģijas, kas neļauj tām dienas laikā izžūt un radīt sausuma sajūtu acīs.

Nozīmīga atšķirība starp tradicionālajām hidrogēla kontaktlēcām ir tāda, ka šīm silikonhidrogēla kontaktlēcām skābekļa caurlaidība nav atkarīga no ūdens satura kontaktlēcas materiālā, un tas ļāvis ReFresh Eyes ražotājiem palielināt kontaktlēcu materiāla skābekļa caurlaidību par 6 reizēm.

ReFresh Eyes lēcām ir asfērisks virsmas dizains labākam redzes asumam, kontrastam. Kontaktlēcai ir nolīdzinātas lēcu malas, tas palielina komforta sajūtu, lai plaksti nejūt kontaktlēcu gan mirkšķināšanas, gan acu kustību laikā. Šīm lēcām ir augsta noturība pret olbaltumvielu nosēdumu veidošanos uz tām. Iesakām ikvienam, kas vēlas lietot kontaktlēcas un vēlas, lai tās nebūtu sajūtamas un pamanāmas!

 

KONTAKTLĒCAS KOPŠ 2015. GADA VAIRS NERAŽO UN PIEDĀVĀJAM IZVĒLĒTIES REFRESH EYES NĀKAMĀS PAAUDZES SILIKONA HIDROGĒLA KONTAKTLĒCAS https://www.manaslecas.lv/lv/refresh-eyes-smart-monthly/

 

Pirms lēcu veida, stipruma vai ražotāja nomaiņas iesakām konsultēties ar savu optometristu.

Nāc uz redzes centru Manaslecas.lv A`telpa konsultāciju: https://www.manaslecas.lv/lv/atelpa/#order-vision-check

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Marshal Intergroup
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Unifilcon A
Ūdens saturs 43%
DK/L, DK/T 90.4
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.07

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

3.80
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin

Grozs: Pagaidām tukšs
Atkārtoti pasūtīt
202 11 202

Pasūtījumus pieņemam:

24h katru dienu

Darbadienās: 900 - 1930

Sestdienās: 1100 - 1700

Lielākā kontaktlēcu

noliktava Baltijā