Grozs: Pagaidām tukšs

Kontaktlēcas

Kontaktlēcas

Manaslecas.lv Tu atradīsi kontaktlēcas gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem, lai pārsteigtu draugus un ģimeni. Piedāvājumā pieejamas lēcas, kas paredzētas redzes uzlabošanai, gan lēcas, kas izveidotas kā stila elements. Kas attiecas uz krāsainajām lēcām, tās pieejamas gan kā vienas dienas, gan kā mēneša kontaktlēcas. Izvēloties krāsainās lēcas tā ir iespēja pilnībā izmanīt vai vienkārši izcelt avu acu krāsu. Savukārt, kontaktlēcas „Crazy” sniegs Tev iespēju pārsteigt ikvienu, jo šīs kontaktlēcas piemērotas tematiskajām ballītēm vai karnevālam. Ar „Crazy” kontaktlēcām, Tu noteikti tiksi pamanīts!

Mājas lapā Manaslecas.lv pieejamas kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī pus gadam.(nav vairs pieejamas) Vienas dienas kontaktlēcas ir piemērotas tiem, kuri nevēlas uztraukties par to kopšanu. Tāpat, šīs lēcas būs piemērotas tiem, kuri saskaras ar dažādām alerģiskām reakcijām.  Lietojot vienas dienas kontaktlēcas, tās izņemt varēsi jebkurā brīdī un neuztraukties par to, ka esi samaksājis par tām, taču lietot nevari. Aplūkot piedāvājumu un iegādāties varēsi arī kontaktlēcas, kas paredzētas lietot vienu vai trīs mēnešus (drīz jau vairs nebūs šīs kl). Viena mēneša kontaktlēcām ir vairāki lietošanas režīmi. Dienas kontaktlēcas, lēcas ar pagarinātu lietošanas laiku kā arī kontaktlēcas, kas paredzētas diennakts lietošanai. Savukārt, trīs vai sešu mēnešu kontaktlēcas paredzētas lietošanai pa dienu.(nav vairs!!!!) Vakarā, kad lēcas vairs nav nepieciešamas, tās no acīm jāizņem, jāveic nepieciešamā apkope un naktī jāatstāj speciālā šķīdumā.

Manaslecas.lv pieejamas arī toriskās un multifokālās lēcas. Toriskās jeb astigmātiskās kontaktlēcas ir paredzētas acīm, kurām ir nepieciešams koriģēt astigmātismu. Lai veiksmīgi iegādātos astigmātiskās kontaktlēcas, būs nepieciešams zināt 3 obligātos parametrus - sfēra, cilindrs un ass grādos, kuri katram astigmātisko korekciju nēsātājiem ir individuāli. Savukārt, multifokālās kontaktlēcas ir lieliskas progresīvo vai bifokālo briļļu aizstājējas. Šo kontaktlēcu priekšrocība ir iespēja vienlaikus pilnvērtīgi koriģēt redzi tiem cilvēkiem, kuriem nav skaidra redze kā tālumā, tā tuvumā. Īpaši iesakām tiem, kuri sasnieguši tā saukto presbiopijas vecumu jeb brīdi, kad veicot tuvuma darbus, piemēram, lasot, ir nepieciešams koriģēt redzi.

Pats svarīgākais ir atcerēties, ka kontaktlēcas nedrīkst lietot ilgāk par tām paredzēto laiku. Kā arī, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi uzturēšanas un kopšanas līdzekļi nepieciešami.