Lipomill acu aerosols

Lipomill acu aerosols uz laiku nav pieejams pasūtīšanai -  tā vietā kā alternatīvu piedāvājam BioDrop MD Spray acu aerosolu.

 Ražotājs Schalcon piedāvā acu aerosolu ar liposomām, dabīgo mitrinātāju nātrija hialuronātu un kumelītes ekstraktu. Atšķirībā no citiem acu mitrinātājiem, to nepieciešams izsmidzināt uz plakstiņiem (acīm jābūt aizvērtām). Tā sastāvs un lietošanas veids ir tik īpašs, jo izsmidzinātā veidā aerosola daļiņas vienmērīgi pārklāj plakstu malas, tādējādi, plakstu atvēršanas brīdī, Lipomill stabilizē asaru plēvīti, nostiprinot lipīdu slāni. Plakstu malās esošie dziedzerīši ir atbildīgi par asaru plēvītes lipīdu slāņa veselību. 

Atšķirībā no citiem, klasiskiem, acu pilieniem, Lipomill ir  iedarbīgāks un ērtāk lietojams.

Lipomill acu aerosols nomierina un mitrina acis un to plakstiņus, rada komforta un svaiguma sajūtu acīs gan kontaktlēcu nēsātājiem, gan citiem, kas jūt diskomfortu ikdienā.

Lipomill ieteicams cilvēkiem ar sausās acs sindromu, ko rada asaru plēvītes nestabilitāte organisma veselības problēmu dēļ, piemēram, lietojot medikamentus, atveseļošanās laikā, strādājot acīm neveselīgu darbu (datora lietošana, autovadīšana, galdniecība, celtniecība, zobarstniecība, manikīrs u.c). Lipomill acu aerosola sastāvā ir kumelīšu ekstrakts, glikozīdi, vitamīns C, kālijs un flavonoīdi, pazīstami kā nomierinoši pretiekaisuma līdzekļi.

Palutini savas acis!

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Schalcon