Manaslecas.lv Dāvanu karte

Lieliska dāvana kādam no Taviem acainajiem draugiem, kuru acis Tev nav vienaldzīgas, ir manaslecas.lv dāvanu karte (10, 15, 20, 30, 50 vai... EUR vērtībā). Tādējādi Tavs draugs un acu raugs :) varēs iegādāties sev ikdienai nepieciešamās lēcas, krāsainās lēcas savam stilam vai kādus aksesuārus un Tu būsi uzdāvinājis pārdomātu dāvanu ar rūpēm par sev tuvo acīm un skatu uz dzīvi. ;)

Dāvanu karti saņemsi Fiziski- kopā ar papildus dāvanu- Nakts Brillēm. Dāvanu Karti ir iespējams atprečot Internetā- ievadot Dāvanu kartes numuru.

 

Manaslecas.lv 3 dāvanu karšu KOMPLEKTS

 

Izvēlies īpašu dāvanu komplektu, kurā ietilpst 3 dāvanu kartes. Īpašais dāvanu karšu komplekts Tev izmaksās vien 40,-€. Katra dāvanu karte ir izmantojama pilnvērtīgai redzes pārbaudei. Tātad, ar vienu šāvienu var sagādāt 3 dāvanas! Izvēloties šo dāvanu komplektu, Tavs maciņš ietaupīs veselus 24,-€, jo ikdienā redzes pārbaude izmaksātu dārgāk. Turklāt katrā dāvanu kartē slēpjas pārsteigums – Latvijā ražotas miega brilles. Tās noderēs ne vien atpūšoties mājās, bet arī autobusā, vilcienā, lidojot... Izrādi rūpes par savējo redzi, un arī ļauj uzzināt, kā kļūt par kontaktlēcu lietotāju!

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  3 x 20 EUR Redzes pārbaude Cena:  € 40.00 € 60 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  10 EUR Cena:  € 10.00 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  15 EUR Cena:  € 15.00 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  20 EUR Cena:  € 20.00 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  30 EUR Cena:  € 30.00 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  50 EUR Cena:  € 50.00 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Manaslecas.lv