Biežāk uzdotie jautājumi par KONTAKTLĒCU ABONEMENTU:

 Kā ir iespējams noslēgt līgumu par kontaktlēcu abonementu?

> Tas ir tik pat vienkārši, kā aizskaitīt līdz 3 ;) Tiklīdz izvēlies no abonēšanai piedāvātajiem kontaktlēcu veidiem savējo, spied uz izvēlnes „Pieteikties!”, tālāk nokļūsi sadaļā, kur jāaizpilda distances līguma dati. Ja izklausās sarežģīti – tā tomēr nebūt nav, jo līgums ir tik vien kā ierasta formalitāte, gluži kā abonējot kādu žurnālu.

Kā veicama apmaksa par kontaktlēcu abonementu?

> Piesakoties lēcu abonementam, Tu nonāksi interneta cilnē, kur jāievada Tavi prasītie personas dati, tostarp bankas kartes numurs. No šīs bankas kartes tiks veikts ikmēneša norēķins par lēcu abonementu. Automātiska apmaksa par lēcu abonementu notiks katra mēneša 10.datumā. Tātad, šis būs regulārs maksājums no Tavas bankas kartes, un pašam nav jāuztraucas par regulāru rēķina apmaksu.

Vai ir iespējams „iepauzēt” ar kontaktlēcu abonementu?

> Abonementu var apturēt līdz 3 mēnešiem viena gada ietvaros, ja kādu iemeslu dēļ lēcas nelietosi. Piemēram, redzes speciālists ieteicis kādu laiku atpūtināt acis un lietot tikai brilles.

Kā var atteikties no kontaktlēcu abonementa?

> Ja tomēr pārdomā un lēcu abonementu turpmāk nevēlēsies izmantot – pārtrauksim to jebkurā laikā. Tev atliks tik vien kā apmaksāt saņemto lēcu atlikusī vērtība vai 30 dienu laikā jāatgriež saņemtās lēcas neatvērtos iepakojumos.

Kā rīkoties, ja, piesakoties abonementam, man nepieciešamo lēcu stiprums man vairs nav piemērots, jo mainījusies redze?

> Patiesi, mūsu redze mēdz mainīties, taču satraukumam nav pamata, jo nepieciešamo lēcu stiprumu ir iespējams nomainīt jebkurā laikā vienkārši sazinoties ar mūsu klientu konsultantiem, rakstot info@manaslecas.lv vai zvanot 202 11 202!

Kā redzes speciālists zinās, ka man pienākas bezmaksas redzes pārbaude?

> Kontaktlēcu abonementa ietvaros Tev pienākas arī bezmaksas redzes pārbaude kaut bezgalību reižu. Tiklīdz ieradīsies Manaslecas.lv A’telpā uz redzes pārbaudi, vienkārši nosauc savu vārdu un uzvārdu, un mēs jau zināsim, ka Tev pienākas bezmaksas redzes pārbaude.

Kas notiks, ja apmaksa par kontaktlēcu abonementu nenotiks laicīgi? Piemēram, manā bankas kontā nepietiks līdzekļu abonamenta ikmēneša maksai?

> Ja kontaktlēcu abonementa maksājums nenotiks savlaicīgi, mēs sazināsimies ar Tevi.

Es parasti neizmantoju tik daudz lēcu kopšanas šķīduma, vai varu izvēlēties saņemt mazāk lēcu kopšanas šķīduma un iemainīt to pret kādu citu preci?

> Ja Tev ir sajūta, ka lēcu kopšanas šķīdumu izmantosi mazāk nekā iekļauts kontaktlēcu abonementa piedāvājumā, tā vietā mēs Tev ieteiksim un nosūtīsim labākos acu pilienus!