Grozs: Pagaidām tukšs

Kontaktlēcu abonements

Mūsējais, iegūsti KONTAKTLĒCU abonamentu un ietaupi līdz pat 200 € gadā! Tas ir tieši tik vienkārši – abonē, un Manaslecas.lv parūpēsies, lai lēcas pie Tevis nonāk regulāri – tieši tā, kā Tavām acīm vajadzīgs!

 

LĒCU ABONEMENTA ieguvumi:

 

- 24 mēneša kontaktlēcas jeb 12 lēcu pārus katram mēnesim. Izvēlies savas iecienītās kontaktlēcas - ReFresh Eyes Smart monthly, Acuvue Oasys, Biofinity, PureVision 2HD, Air Optix Aqua vai ReFresh Eyes Enfilcon A;

- 8 pudelītes ar premium klases lēcu kopšanas šķīdumu BioTwin (360ml). Ja ir sajūta, ka esi taupīgs un tik daudz šķīduma Tev nebūs nepieciešams, tad to piegādāsim mazāk. Tā vietā ieteiksim un nosūtīsim labākos acu pilienus!

- Profesionāla un pilnvērtīga redzes pārbaude kaut BEZGALĪBU reižu. Turpmāk redzes pārbaužu skaits Tev būs pavisam neierobežots... jo mums rūp Tavas acis!

- Saņem 2 dāvanu kuponus katru 30 € vērtībā saulesbriļļu iegādei. Tos saņemsi jau pirmajā piegādes reizē!

- Saņem 1 dāvanu kuponu 30 € vērtībā optisko briļļu iegādei jebkurā no mūsu draudzīgajiem optikas saloniem "Outlet Optika";

 

Un vēl dažas detaļas...

- Pirmajā piegādes reizē saņem lēcas un kopšanas šķīdumu 3 mēnešiem uzreiz, lai Tev vienmēr būtu „svaigs” komplekts „pa rokai”!

- Otrais komplekts tiks piegādāts apmēram nedēļu pirms iepriekšējais ir beidzies, tā mēs nodrošināsim Tev vienmēr ''svaigu'' komplektu ''pa rokai''!

- Mūsu redze mēdz mainīties, tādēļ – nekāda uztraukuma, jo nepieciešamo lēcu stiprumu ir iespējams apmainīt jebkurā laikā!

 

Vairāk par pieteikšanos LĒCU ABONEMENTAM:

- Piesakoties lēcu abonementam, Tu nonāksi e-rēķinu sistēmā rekini.lv, kur jāievada Tavi prasītie personas dati, kā arī bankas kartes numurs, no kura vēlies veikt ikmēneša norēķinu par abonementu;

- Pateicoties rekini.lv sistēmā aizpildītajam pieteikumam, apmaksa par lēcu abonementu notiks automātiski katra mēneša 10.datumā – tā, lai Tev nebūtu jālauza galva un jāatceras apmaksāt rēķins!

- Pirmajā lēcu un to kopšanas šķīduma sūtīšanas reizē – nosūtīsim Tev lēcas un kopšanas šķīdumu tādā apmērā, lai Tavas acis justos komfortabli 3 mēnešus ilgi, un jauns lēcu komplekts vienmēr būtu pa tvērienam. Taču maksājums par pirmo sūtījumu tiks dalīts 3 mēnešos, tas nozīmē – visa summa uzreiz Tev nebūs jāapmaksā!

- Aizpildot datus rekini.lv sistēmā, redzēsi, ka par pakalpojumu tiek iekasēta apkalpošanas maksa 0.40 € vērtībā. Taču neuztraucies – šī summa jau ietilpst un tiek ierēķināta lēcu abonamenta cenā.

 

Ja vēlēsies „iepauzēt” ar LĒCU ABONEMENTU:

- Abonementu var apturēt līdz 3 mēnešiem viena gada ietvaros, ja kādu iemeslu dēļ lēcas nelietosi. Piemēram, redzes speciālists ieteicis kādu laiku atpūtināt acis un lietot tikai brilles;

- Ja pārdomā un lēcu abonementu turpmāk nevēlēsies izmantot – pārtrauksim to jebkurā laikā, tik vien kā jāapmaksā saņemto lēcu atlikusī vērtība vai 30 dienu laikā atgriežot saņemtās lēcas neatvērtos iepakojumos.

 

Ja rodas jautājumi par LĒCU ABONEMENTU, droši - jautā mūsu klientu konsultantiem, piezvanot: 202 11 202 vai uzrakstot: info@manaslecas.lv!

 

Izvēlies savu LĒCU ABONEMENTU: 

>> ReFresh Eyes Smart monthly

>> Acuvue Oasys

>> Biofinity

>> PureVision 2HD

>> AirOptix Aqua

 

Biežāk uzdotie jautājumi par LĒCU ABONEMENTU >