Ballējam un neguļam! Ikvienam dzīvē pienāk brīdis, kad ir jānoceļ tai mājai jumts. Pārsteidz savus cīņu biedrus un foršos ar trakām krāsainajām lēcām. Party pakā nāk līdzi arī konteineris ar spoguli, lai vienmēr izskatītos lieliski. Protams, mēs mēdzam padomāt par visu — līdzi komplektā dodam arī miega brilles, lai pat pēc grūtākajām naktīm Tu varētu atgūt spēkus jebkuros apstākļos. Neļauj garlaicībai uzvarēt! Lai traka ballīte un atpūtas pilns rīts! 

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

ADORE - 2 lēcas

Krāsainās kontaktlēcas
Cena : 27.90 EUR
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Krāsa

Apraksts

Ja esi krāsaino kontaktlēcu lietotājs vai arī vēlies savas acis padarīt vēl krāsainākas – zilas, zaļas, pat violetas, tad par Adore 3 mēnešu krāsainajām kontaktlēcām Tu tiešām būsi sajūsmā.

Adore piedāvā 21 krāsu toni, no kura izvēlēties sev tīkamāko acu krāsu. Krāsas iespējams izvēlēties gan gaišākas, gan tumšākas, gan maksimāli tuvinātas dabiskiem toņiem, gan uzkrītošākas un košākas. Īpašas šīs krāsainās kontaktlēcas ir arī ar to, ka to lietošanas laiks ir 3 mēneši un cena salīdzinājumā ar mēneša kontaktlēcām ir ļoti patīkama.

Krāsaino kontaktlēcu krāsu toņi dalās trīs grupās:

  • BI - lēca sastāv no 2 toņiem, viens tonis lēcas iekšpusē, otrs tonis varavīksnenes robeža;
  • TRI - lēca sastāv no 3 toņiem, divi toņi lēcas iekšpusē un tumša varavīksnenes robeža;
  • DARE - lēca sastāv no viena pamattoņa un ļoti tumšas varavīksnenes robežas.

Ievēro, ka no visām ADORE piedāvātajiem krāsu toņiem mums noliktavā parasti ir šādi 8 toņi (Bi-Aqua, Bi-Blue, Bi-Green, Bi-Hazel, Dare-Aqua, Dare-Blue, Dare-Green, Dare-Hazel), savukārt droši izvēlies arī citas krāsas, tikai tad Tev savas iekārotās lēcas var nākties nedaudz uzgaidīt- līdz 4 nedēļām!

Iegādājoties šīs lēcas, ņem vērā ka Tavas acis un to krāsa ir individuālas un rezultāts var atšķirties ar attēlā redzamo!

Tev ir iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas komplektā ar lēcu lietošanas apmācību, kur apmācība Tev izmaksās tikai 5,00 €. Apmācības laikā parādīsim Tev, ka krāsaino lēcu lietošana nebūt nav apgrūtinoša. 

Izvēlies citas lēcas
2

Futlāris SUŅI - Futlāris ar Suni

Futlāri
Cena : 6.40 EUR
Apraksts

Sudrabots kontaktlēcu futlāris ar sunīša attēlu uz vāka, un futlāra iekšpusē atradīsi kontaktlēcu konteineri un spogulīti! Ja esi īstens suņumīlis un kārtīgs kontaktlēcu lietotājs, šis kontaktlēcu futlāris ir tieši tas, kas Tev ir vajadzīgs! 

3

Saldākiem sapņiem - Miega brilles

Miega brilles
Cena : 4.90 EUR
Apraksts

Veselīgam un netraucētam miegam esam radījuši visīstāko lutinājumu it visām nogurušajām acīm. Skat’, kvalitatīvas miega brilles, kas ražotas tepat Latvijā pēc īpaša Manaslecas.lv pasūtījuma!

 

Kā mēs domājam, šīs miega brilles ir neatņemams saturs Tavā naktsskapītī :), kā arī tās ir pavisam ērti paņemamas līdzi, dodoties garos pārbraucienos, kad atpūtas brīdī var ļauties snaudai. Un vēl – šīs miega brilles var kļūt par visīstāko rūpju izrādīšanas simbolu, ja izvēlēsies uzdāvināt tās kādam savējam! Patiesi, vislabākā un sirsnīgākā dāvana ir rūpes vienam par otru, vai ne?! :)

 

Mīkstas, vieglas un patīkamas miega brilles saldākiem sapņiem. Mmm... tā vien gribas ātrāk ļauties netraucētam miegam...

4

Schalcon Universale Plus (UP+) - 150 ml + konteiners

Kopšanas šķīdums
Cena : 3.27 EUR
Apraksts

Daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums visu veidu mīksto kontaktlēcu kopšanai un uzglabāšanai. Tas tīra, dezinficē un tajā var pat uzglabāt kontaktlēcas. Olbaltumvielu nosēdumi no kontaktlēcu virsmas tiek atdalīti bez berzēšanas. Šķīdums nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām un ir piemērots arī jutīgām acīm. Kontaklēcu kopšanas līdzekļu komplektā saņemsiet bezmaksas kontaktlēcu konteineru, kas ērti piestiprināms pie šķīduma pudeles. Pateicoties lēcu konteinerā iestrādātajiem sudraba joniem, tam piemīt dezinficējoša funkcija. Pieejami dažādi kontaktlēcu kopšanas šķīduma tilpumi dažādām dzīves situācijām.

Latvijā šo Itālijā tik iecienīto un novērtēto kontaktlēcu šķīdumu piedāvā tikai manaslecas.lv!