Grozs: Pagaidām tukšs

Svīdējiem un rekordu lauzējiem. Nācijas veselības stiprinātājiem un tiem, kam patīk sekot līdzi sportam arī kā faniem. Speciāli Jums radīta īpaši izdevīga paka, lai straujos dzīves brīžos nebūtu lieki jādomā par lēcām un būtu ar ko veldzēt nogurušās acis. Tas tiek sasniegts piedāvājot vienas dienas lēcas un īpašu acu aerosolu Lipomill, lai mitrinātu un nomierinātu acis pēc smagiem treniņiem. Protams, kā jau tiem, kam veselība ir nopietna lieta — pakā līdzi nāk arī uztura bagātinātājs: EyeWell Formula redzei un acīm ar cinku -  pilnvērtīgs vitamīnu komplekss acīm ar ļoti bagātīgu sastāvu. Saskatiet savus panākumus un rekordus vēl skaidrāk! Pa ceļam uz jauniem rekordiem izmanto iespēju ietaupīt ar šo paku!  

 

Sporta pakas ietvaros iespējams iegādāties sekojošas kontaktlēcas:

Clear 1 day

Refresh Eyes Smart 1 day

Sky Soft HD

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Lipomill acu aerosols - Lipomill 15 ml

3 mēnešu kontaktlēcas
Cena : 4.95 EUR
Apraksts

 

Ražotājs Schalcon piedāvā acu aerosolu ar liposomām, dabīgo mitrinātāju nātrija hialuronātu un kumelītes ekstraktu. Atšķirībā no citiem acu mitrinātājiem, to nepieciešams izsmidzināt uz plakstiņiem (acīm jābūt aizvērtām). Tā sastāvs un lietošanas veids ir tik īpašs, jo izsmidzinātā veidā aerosola daļiņas vienmērīgi pārklāj plakstu malas, tādējādi, plakstu atvēršanas brīdī, Lipomill stabilizē asaru plēvīti, nostiprinot lipīdu slāni. Plakstu malās esošie dziedzerīši ir atbildīgi par asaru plēvītes lipīdu slāņa veselību. 

Atšķirībā no citiem, klasiskiem, acu pilieniem, Lipomill ir  iedarbīgāks un ērtāk lietojams.

Lipomill acu aerosols nomierina un mitrina acis un to plakstiņus, rada komforta un svaiguma sajūtu acīs gan kontaktlēcu nēsātājiem, gan citiem, kas jūt diskomfortu ikdienā.

Lipomill ieteicams cilvēkiem ar sausās acs sindromu, ko rada asaru plēvītes nestabilitāte organisma veselības problēmu dēļ, piemēram, lietojot medikamentus, atveseļošanās laikā, strādājot acīm neveselīgu darbu (datora lietošana, autovadīšana, galdniecība, celtniecība, zobarstniecība, manikīrs u.c). Lipomill acu aerosola sastāvā ir kumelīšu ekstrakts, glikozīdi, vitamīns C, kālijs un flavonoīdi, pazīstami kā nomierinoši pretiekaisuma līdzekļi.

Palutini savas acis!

Sky Soft HD yal comfort - jaunas SCHALCON vienreizējas lietošanas kontaktlēcas, kas satur dabīgas sastāvdaļas un tajās ir iestrādāts UV staru filtrs. Cilvēki, kuri dzīvo vai strādā kontaktlēcām nedraudzīgā apkārtējā vidē, piemēram, putekļainā vidē, uzturas ar kondicionieriem aprīkotās telpās, strādā pie datora, tagad var lietot lēcas, nesatraucoties ne par ko un izbaudīt  pilnīgu komfortu!

Kontaktlēcu Sky Soft HD dabīgo sastāvdaļu (ūdens, hialuronskābe, PVA un glicerīns) sinerģija jeb savstarpējā mijiedarbība nodrošina ilgstošu komfortu un labsajūtu, nodrošinot nepieciešamo ūdens daudzumu uz acs virsmas. SKY SOFT augstas izšķirtspējas YAL COMFORT tehnoloģija satur inhibitora līdzekli, kas aizsargā acis no bīstamajiem UV stariem. Lēcas priekšējā un mugurējā virsmā ir iestrādāta dizaina iezīme. Tā ļauj pareizi novietot lēcu uz acs virsmas un uzlabo redzes asumu, optimizējot kontrastu, jo īpaši vāja apgaismojuma apstākļos. Kontaktlēcu plānās malas nodrošina to ērtu lietošanu.

Šīm kontaktlēcām ir asfērisks dizains, tādēļ tās īpaši piemērotas cilvēkiem ar nelielu astigmātismu.

Izvēlies citas lēcas
2

EyeWell Formula redzei un acīm ar cinku - 32 kapsulas

Uztura bagātinātāji
Cena : 6.95 EUR
Apraksts

 „Eyewell formula redzei un acīm ar cinku” ir pilnvērtīgs vitamīnu komplekss acīm ar ļoti bagātīgu sastāvu:

* Luteīns – pastiprina centrālās redzes asumu. Šīs redzes zudums ir viens no visbiežākajiem akluma rašanās iemesliem cilvēkiem vecumā. Ņemot to vērā, luteīna saturs preparātā ir dubultā devā. Luteīns ir karotinoīds, kurš nosaka dzeltenā plankuma (īpaša vieta acs tīklenē, kas atbild par redzes asumu) spēju uztvert krāsas un savā ziņā darbojas kā dabiskas „saules brilles”, pasargājot acis no spilgtas gaismas kaitīgās ietekmes.  
* Melleņu ekstrakts – izsenis tiek lietots kā redzi stiprinošs līdzeklis. Melleņu ekstrakts stiprina acs asinsvadu sieniņas un kapilārus, to elastību, uzlabo acs ābola barošanu un sekmē labas redzes saglabāšanu. Kopā ar A vitamīnu melleņu ekstrakts stimulē pigmenta rodopsīna sintēzi, kurš savukārt nodrošina redzes asumu sliktā apgaismojumā un tumsā.
* Ginkgo Biloba ekstrakts – uzlabo mikrocirkulāciju acs sīkajos asinsvados, līdz ar to uzlabo acs tīklenes barošanu un vielmaiņā radušos blakusproduktu izvadīšanu.
* Žibulīša ziedošo lakstu ekstrakts – palīdz novērst acu sausumu un nogurumu.  
* Zaļās tējas lapu ekstrakts – neitralizē brīvo radikāļu negatīvo ietekmi un veicina vielmaiņu.  
* Cinks – ietilpst to fermentu sastāvā, kuri regulē redzi tumsā, kā arī palīdz acīm ātri pielāgoties spilgtam apgaismojumam, pazeminot spilgtā zibšņa efektu. Cinks palīdz noturēt organismā nepieciešamo A vitamīna līmeni.  
* Folskābe – uzlabo acs nerva barošanu.  
* Bioflavonoīdu komplekss no citrusaugļiem – stiprina acs kapilāru sieniņas, paaugstina to elastību.

Eyewell Formula redzei un acīm:
* Uzlabo mikrocirkulāciju un apasiņošanu acs tīklenē, veicinot vielmaiņu;
* Pastiprina redzes asumu;
* Paaugstina krāsu uztveri;
* Atvieglo acs spēju pielāgoties apgaismojuma maiņai;
* Ļauj redzei labāk atjaunoties pēc ilgstošas slodzes (ilgstošs darbs ar datoru, tekstu lasīšana, autovadīšana u.c.).

Eyewell Formula redzei un acīm ieteicama, ja:
* Pavājinās redze un pazeminās redzes asums;
* Ir ilgstoši jāstrādā ar datoru un/vai daudz jālasa;
* Acis šķiet nogurušas un sausas;
* Novēroti citi redzes traucējumi.

Lietošanas instrukcija:
Pirmās divas nedēļas Eyewell Formula redzei un acīm lietot 2 kapsulas dienā, ēdienreizēs. Pēc tam lietot 1-2 kapsulas dienā. Ieteicamais lietošanas ilgums: 3 mēnešus, 2 reizes gadā. Atļauts lietot arī bērniem no 12 gadu vecuma pa 1 kapsulai dienā. Ieteicams nepārsniegt rekomendēto diennakts devu. Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.