Grozs: Pagaidām tukšs

Svīdējiem un rekordu lauzējiem. Nācijas veselības stiprinātājiem un tiem, kam patīk sekot līdzi sportam arī kā faniem. Speciāli Jums radīta īpaši izdevīga paka, lai straujos dzīves brīžos nebūtu lieki jādomā par lēcām un būtu ar ko veldzēt nogurušās acis. Tas tiek sasniegts piedāvājot vienas dienas lēcas un īpašu acu aerosolu Lipomill, lai mitrinātu un nomierinātu acis pēc smagiem treniņiem. Protams, kā jau tiem, kam veselība ir nopietna lieta — pakā līdzi nāk arī uztura bagātinātājs: Melleņu ekstrakts, kas domāti tieši redzes stiprināšanai. Saskatiet savus panākumus un rekordus vēl skaidrāk! Pa ceļam uz jauniem rekordiem izmanto iespēju ietaupīt ar šo paku!  

 

Sporta pakas ietvaros iespējams iegādāties sekojošas kontaktlēcas:

Clear 1 day

Refresh Eyes Smart 1 day

Sky Soft HD

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Clear1-day - 6 + 6 kontaktlēcas

Vienas dienas kontaktlēcas
Cena : 10.20 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Clear 1 Day kontaktlēcas ir pirmās kontaktlēcas, kuras ir veidotas pēc Aquagrip tehnoloģijas – uzlabota ūdens izturība pret dehidratāciju - kontaktlēcas neizžūst visas dienas garumā, tātad nodrošina nepārspējami ilgstošu komfortu. Šīs Clear 1 Day zīmola kontaktlēcas īpaši iepriecinās tos, kuriem ilgstoši lietojot pagarināti kontaktlēcas rodas alerģiska reakcija, kā arī tos, kuriem rodas problēmas ar lēcu kopšanu. Pateicoties Clear 1 Day, acis mazāk nogurst no lēcām un nerodas sausuma sajūta acīs. Dienas beigās izmet lietotās kontaktlēcas, un sāc nākamo rītu ar jaunu kontaktlēcu pāri.

 

ClearLab ir pirmā ražotne pasaulē, kas ražo dabai draudzīgas 1 dienas, mēneša, toriskās, kā arī krāsainās kontaktlēcas.

 

Ja esi kontaktlēcu valkātājs, kurš ikdienā izjūt sausuma sajūtu acīs un ir ilgstošs darbs pie datora, tad iesakam tieši Clear 1 Day kontakltēcas, jo šo kontaktlēcas virsma tiek mitrināta visas dienas garumā, kā arī kontaktlēcu malas ir noapaļotas, tādējādi radot vēl papildus komfortu.

 

Pasūtot Clear1 day tās būs pieejamas jau nākošajā dienā, bet ņem vērā kontaktlēcas ar plus (+) dioptrijām jāgida 2-4 nedēļas!

Sky Soft HD yal comfort - jaunas SCHALCON vienreizējas lietošanas kontaktlēcas, kas satur dabīgas sastāvdaļas un tajās ir iestrādāts UV staru filtrs. Cilvēki, kuri dzīvo vai strādā kontaktlēcām nedraudzīgā apkārtējā vidē, piemēram, putekļainā vidē, uzturas ar kondicionieriem aprīkotās telpās, strādā pie datora, tagad var lietot lēcas, nesatraucoties ne par ko un izbaudīt  pilnīgu komfortu!

Kontaktlēcu Sky Soft HD dabīgo sastāvdaļu (ūdens, hialuronskābe, PVA un glicerīns) sinerģija jeb savstarpējā mijiedarbība nodrošina ilgstošu komfortu un labsajūtu, nodrošinot nepieciešamo ūdens daudzumu uz acs virsmas. SKY SOFT augstas izšķirtspējas YAL COMFORT tehnoloģija satur inhibitora līdzekli, kas aizsargā acis no bīstamajiem UV stariem. Lēcas priekšējā un mugurējā virsmā ir iestrādāta dizaina iezīme. Tā ļauj pareizi novietot lēcu uz acs virsmas un uzlabo redzes asumu, optimizējot kontrastu, jo īpaši vāja apgaismojuma apstākļos. Kontaktlēcu plānās malas nodrošina to ērtu lietošanu.

Šīm kontaktlēcām ir asfērisks dizains, tādēļ tās īpaši piemērotas cilvēkiem ar nelielu astigmātismu.

Izvēlies citas lēcas
2

Lipomill acu aerosols - Lipomill 15 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 4.97 EUR
Apraksts

 

Ražotājs Schalcon piedāvā acu aerosolu ar liposomām, dabīgo mitrinātāju nātrija hialuronātu un kumelītes ekstraktu. Atšķirībā no citiem acu mitrinātājiem, to nepieciešams izsmidzināt uz plakstiņiem (acīm jābūt aizvērtām). Tā sastāvs un lietošanas veids ir tik īpašs, jo izsmidzinātā veidā aerosola daļiņas vienmērīgi pārklāj plakstu malas, tādējādi, plakstu atvēršanas brīdī, Lipomill stabilizē asaru plēvīti, nostiprinot lipīdu slāni. Plakstu malās esošie dziedzerīši ir atbildīgi par asaru plēvītes lipīdu slāņa veselību. 

Atšķirībā no citiem, klasiskiem, acu pilieniem, Lipomill ir  iedarbīgāks un ērtāk lietojams.

Lipomill acu aerosols nomierina un mitrina acis un to plakstiņus, rada komforta un svaiguma sajūtu acīs gan kontaktlēcu nēsātājiem, gan citiem, kas jūt diskomfortu ikdienā.

Lipomill ieteicams cilvēkiem ar sausās acs sindromu, ko rada asaru plēvītes nestabilitāte organisma veselības problēmu dēļ, piemēram, lietojot medikamentus, atveseļošanās laikā, strādājot acīm neveselīgu darbu (datora lietošana, autovadīšana, galdniecība, celtniecība, zobarstniecība, manikīrs u.c). Lipomill acu aerosola sastāvā ir kumelīšu ekstrakts, glikozīdi, vitamīns C, kālijs un flavonoīdi, pazīstami kā nomierinoši pretiekaisuma līdzekļi.

Palutini savas acis!

3

Melleņu ekstrakts - 60 kapsulas

Uztura bagātinātāji
Cena : 6.95 EUR
Apraksts

Daudzas tautas gadsimtiem ilgi izmanto mellenes kā efektīvu līdzekli redzes asuma un krāsu uztveres uzlabošanai. Otrā pasaules kara laikā gandrīz visi lidotāji melleņu ekstraktu lietoja redzes uzlabošanai (it sevišķi tumsā), kā arī acu noguruma mazināšanai.

Mūsdienās redzes atjaunošanas un saglabāšanas problēma nezaudē savu aktualitāti, jo to neļauj paaugstināta slodze acīm – darbs pie datora monitora, TV ekrāns utml. Melleņu ogas satur tādas bioloģiski aktīvās vielas, kā antocianīnu (antioksidants, kas piešķir zilo krāsu), mikroelementus (mangans, cinks u.c.), organiskās skābes, vitamīnus – C, PP, B1, dažādus karotinoīdus, triterpenoīdus, fenolus un to atvasinājumus, katehīnus un flavonoīdus. Flavonoīdi un katehīni sekmē asinsvadu sieniņu nostiprināšanu, kā arī stimulē biosintēzi. Šiem savienojumiem piemīt stimulējoša iedarbība uz atjaunošanas procesiem, turklāt tie ir spēcīgi antioksidanti.  

Daudzie eksperimenti un klīniskie pētījumi ir apstiprinājuši melleņu ekstrakta spējas paātrināt gaismas jutīgā tīklenes pigmenta – rodopsīna reģenerāciju, uzlabot acs tīklenes barošanu, stimulēt mikrocirkulāciju, kā arī atjaunot tīklenes audu aizsardzības mehānismus. Melleņu ekstrakts var palīdzēt ne tikai saglabāt redzi, bet arī to ievērojami uzlabot un nostiprināt redzes adaptācijas spējas. Eyewell melleņu ekstrakts satur ļoti lielu aktīva melleņu ekstrakta devu.

Lietošanas instrukcija: no 1 līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta norādījuma. Ieteicams nepārsniegt rekomendēto diennakts devu. Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs. Glabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelieto, ja bojāts iepakojums!