Thera Tears Liquid Gel ir biezāks kā mitrinošie acu pilieni. Tas darbojas kā noturīgs pārklājs ar ilgstošāku iedarbību.
Ieteicams, ja nepieciešama stiprāka acu lubricēšana.
Iepakojums satur 24 vienas devas ampulas ar 0,6 ml šķidrā gēla.
Iepakoti sterilās vienas dienas ampulās, lai nezaudētu savas ārsnieciskās īpašības. Tiem nav pievienoti konservanti vai stabilizatori, kas ilgtermiņā varētu radīt acīm kairinājumu. Tos var lietot arī, ja acīs ir mīkstās vai cietās kontaktlēcas.
Nesatur konservantus, dod momentānu simptomātisku atvieglojumu, veicina epitēlija atjaunošanos, atjauno konjunktīvas biķeršūnu darbību un daudzumu, atjauno radzenes glikogēna līmeni, nodrošina ilgstošu acu labsajūtu.
Iesakam izteikta acs sausuma gadījumā - 4 reizes dienā pa 1-2 pilieniem katrā acī, bet papildus var iepilināt vienu pilienu, līdzko atkal parādās acu graušanas sajūta.
Ieteicams lietot arī naktī - pirms gulētiešanas.
Thera tears mitrina, ieeļļo un aizsargā acis no sausuma un kairinājuma, arī putekļu, ziedputekšņu, netīra gaisa izraisīta acu kairinājuma gadījumos.
Nomierinoša iedarbība, kas tiešām darbojas!

Šobrīd Thera Tears Liquid Gel pielienus nav iespējams iegādāties! Konsultējies ar savu redzes speciālistu, vai pajautā manaslecas.lv klientu konsltantiem (tel.nr. 20211202 vai info@manaslecas.lv) par šo pilienu alternatīviem variantiem!

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs ADVANCED Vision Research