Grozs: Pagaidām tukšs

VESELĪGĀ PAKA

Iedomājies, cik daudz patīkamus un krāšņus mirkļus dzīvē dāvā Tavas acis... Bet mēs tik reti aizdomājamies, kā viņas jūtas... Palutini savas acis ar VESELĪGO PAKU - īpašai acu mitrināšanai izmanto BioDrop MD pilienus bez konservantiem, kontaktlēcu kopšanai noderēs šķīdums BioTwin, kas satur hialuronskābi, un neaizmirsti uzturā lietot Melleņu ekstraktu, lai nodrošinātu savas acis ar visām nepieciešamajām uzturvielām! Mēs apsolām - acis turpinās Tevi lutināt ;)

 

Veselīgās pakas ietvaros iespējams iegādāties sekojošas kontaktlēcas: 

Acuvue Oasys

Air Optix Aqua (O2 optix)

Air Optix Night and Day

Biofinity

Biolens

Clear 58

ClearAll Day

Pure Vision 2HD

Refresh Eyes Smart monthly

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Acuvue Oasys - 3 + 3 lēcas

Mēneša kontaktlēcas
Cena : 27.90 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

• vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
• divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā. Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu
lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

 

Jaunās ReFresh Eyes Smart monthly silikongidrogēla kontaktlēcas ir paredzētas pagarinātās dienas lietošanai.

 

Šīs kontaktlēcas ir ideālas tiem kontaktlēcu valkātājiem, kuri meklē lielāku komfortu, valkājot tās ilgāku laiku, jo šīs lēcas ir plānas, mīkstas, kā arī to maliņas ir noapaļotos, tādējādi radot vēl papildus komfortu.

 

ReFresh Eyes Smart Monthly- gudra izvēle!

 

Izvēlies citas lēcas
2

BioDrop MD - 10 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 7.10 EUR
Apraksts

BioDrop MD ir sterili acu pilieni bez konservantiem ar mitrinošu un lubricējošu iedarbību, ar 0.2% hialuronāna.

 

Šie pilieni ir dabisks mitrinātājs bez konservantiem sausām un jutīgām acīm. Hialuronāna mitrinošās un saudzējošās īpašības mazina acu kairinājuma, sausuma un dedzināšanas sajūtu, ko rada vides apstākļi, piemēram, vējš, saule, sauss gaiss, dūmi, pārāk spoža gaisma, kondicionēts gaiss, apkure, kā arī ilgstoša datora lietošana, acu ķirurģijas vai kontaktlēcu lietošana. BioDrop MD fizioloģiskais sastāvs palīdz stabilizēt acu šķidrumu, un, tā kā acu pilieni neasatur konservantus, tas ir piemērots jutīgām acīm un regulārai lietošanai. BioDrop MD var lietot pirms kontaktlēcu nēsāšanas un to nēsāšanas laikā.

 

Lietošanas instrukcija

Pirms pirmās lietošanas izmēģiniet, kā pareizi rīkoties ar pudelīti. Lietot pēc vajadzības pa 1-2 pilieniem 2-3 reizes dienā. Uzpiliniet vienu pilienu uz kontaktlēcas pirms tās ievietošanas acī un pēc vajadzības kontaktlēcas nēsāšanas laikā. Pirmo reizi atverot pudelīti, noņemiet vāciņa izolāciju. Pirms zāļu lietošanas noņemiet vāciņu un tulīt pēc lietošanas uzlieciet to atpakaļ. Piespiediet pudelīti tikai tad, kad tā atrodas ar uzgali uz leju. Pudelītes saturs jāizlieto trīs (3) mēnešu laikā kopš atvēršanas un līdz derīguma termiņa beigām.

3

Melleņu ekstrakts - 60 kapsulas

Uztura bagātinātāji
Cena : 6.95 EUR
Apraksts

Daudzas tautas gadsimtiem ilgi izmanto mellenes kā efektīvu līdzekli redzes asuma un krāsu uztveres uzlabošanai. Otrā pasaules kara laikā gandrīz visi lidotāji melleņu ekstraktu lietoja redzes uzlabošanai (it sevišķi tumsā), kā arī acu noguruma mazināšanai.

Mūsdienās redzes atjaunošanas un saglabāšanas problēma nezaudē savu aktualitāti, jo to neļauj paaugstināta slodze acīm – darbs pie datora monitora, TV ekrāns utml. Melleņu ogas satur tādas bioloģiski aktīvās vielas, kā antocianīnu (antioksidants, kas piešķir zilo krāsu), mikroelementus (mangans, cinks u.c.), organiskās skābes, vitamīnus – C, PP, B1, dažādus karotinoīdus, triterpenoīdus, fenolus un to atvasinājumus, katehīnus un flavonoīdus. Flavonoīdi un katehīni sekmē asinsvadu sieniņu nostiprināšanu, kā arī stimulē biosintēzi. Šiem savienojumiem piemīt stimulējoša iedarbība uz atjaunošanas procesiem, turklāt tie ir spēcīgi antioksidanti.  

Daudzie eksperimenti un klīniskie pētījumi ir apstiprinājuši melleņu ekstrakta spējas paātrināt gaismas jutīgā tīklenes pigmenta – rodopsīna reģenerāciju, uzlabot acs tīklenes barošanu, stimulēt mikrocirkulāciju, kā arī atjaunot tīklenes audu aizsardzības mehānismus. Melleņu ekstrakts var palīdzēt ne tikai saglabāt redzi, bet arī to ievērojami uzlabot un nostiprināt redzes adaptācijas spējas. Eyewell melleņu ekstrakts satur ļoti lielu aktīva melleņu ekstrakta devu.

Lietošanas instrukcija: no 1 līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta norādījuma. Ieteicams nepārsniegt rekomendēto diennakts devu. Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs. Glabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelieto, ja bojāts iepakojums!

4

BioTwin - 360 ml + konteiners

Kopšanas šķīdums
Cena : 9.96 EUR
Apraksts

Piiloset BioTwin™ ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums silikona hidrogēla un visu veidu mīksto kontaktlēcu tīrīšanai, dezinficēšanai, uzglabāšanai, skalošanai un mitrināšanai. Piiloset BioTwin™ šķidrums satur jauno Twin-EdaXyl™, kam ir dubulta iedarbība – tas mitrina un ieeļļo kontaktlēcas, un ikdienas lietošanā noņem nogulsnējumus no kontaktlēcām. Hialuronskābe mitrina kontaktlēcas un acis. Izstrādāts sadarbībā ar Alerģijas un Astmas Federāciju.