VESELĪGĀ PAKA

Iedomājies, cik daudz patīkamus un krāšņus mirkļus dzīvē dāvā Tavas acis... Bet mēs tik reti aizdomājamies, kā viņas jūtas... Palutini savas acis ar VESELĪGO PAKU - īpašai acu mitrināšanai izmanto BioDrop MD pilienus bez konservantiem, kontaktlēcu kopšanai noderēs šķīdums BioTwin, kas satur hialuronskābi, un neaizmirsti uzturā lietot Eyewell formulu redzei un acīm ar cinku, lai nodrošinātu savas acis ar visām nepieciešamajām uzturvielām! Mēs apsolām - acis turpinās Tevi lutināt ;)

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Acuvue Oasys - 3 + 3 lēcas

Mēneša kontaktlēcas
Cena : 32.60 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

  • vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
  • divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā.

Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

Vai zināji, ka savas iecienītās kontaktlēcas vari arī ABONĒT? Tas ir tik vienkārši, kā aizskaitīt līdz 3! :) Meklē piedāvajumu te!

Izvēlies citas lēcas
2

BioDrop MD - 10 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 7.10 EUR
Apraksts

BioDrop MD ir sterili acu pilieni bez konservantiem ar mitrinošu un lubricējošu iedarbību, ar 0.2% hialuronāna.

Šie pilieni ir dabisks mitrinātājs bez konservantiem sausām un jutīgām acīm. Hialuronāna mitrinošās un saudzējošās īpašības mazina acu kairinājuma, sausuma un dedzināšanas sajūtu, ko rada vides apstākļi, piemēram, vējš, saule, sauss gaiss, dūmi, pārāk spoža gaisma, kondicionēts gaiss, apkure, kā arī ilgstoša datora lietošana, acu ķirurģijas vai kontaktlēcu lietošana. BioDrop MD fizioloģiskais sastāvs palīdz stabilizēt acu šķidrumu, un, tā kā acu pilieni neasatur konservantus, tas ir piemērots jutīgām acīm un regulārai lietošanai. BioDrop MD var lietot pirms kontaktlēcu nēsāšanas un to nēsāšanas laikā.

Lietošanas instrukcija: Pirms pirmās lietošanas izmēģiniet, kā pareizi rīkoties ar pudelīti. Lietot pēc vajadzības pa 1-2 pilieniem 2-3 reizes dienā. Uzpiliniet vienu pilienu uz kontaktlēcas pirms tās ievietošanas acī un pēc vajadzības kontaktlēcas nēsāšanas laikā. Pirmo reizi atverot pudelīti, noņemiet vāciņa izolāciju. Pirms zāļu lietošanas noņemiet vāciņu un tulīt pēc lietošanas uzlieciet to atpakaļ. Piespiediet pudelīti tikai tad, kad tā atrodas ar uzgali uz leju. Pudelītes saturs jāizlieto trīs (6) mēnešu laikā kopš atvēršanas un līdz derīguma termiņa beigām.

3

EyeWell Formula redzei un acīm ar cinku - 32 kapsulas

Uztura bagātinātāji
Cena : 8.95 EUR
Apraksts

 „Eyewell formula redzei un acīm ar cinku” ir pilnvērtīgs vitamīnu komplekss acīm ar ļoti bagātīgu sastāvu:

* Luteīns – pastiprina centrālās redzes asumu. Šīs redzes zudums ir viens no visbiežākajiem akluma rašanās iemesliem cilvēkiem vecumā. Ņemot to vērā, luteīna saturs preparātā ir dubultā devā. Luteīns ir karotinoīds, kurš nosaka dzeltenā plankuma (īpaša vieta acs tīklenē, kas atbild par redzes asumu) spēju uztvert krāsas un savā ziņā darbojas kā dabiskas „saules brilles”, pasargājot acis no spilgtas gaismas kaitīgās ietekmes.  
* Melleņu ekstrakts – izsenis tiek lietots kā redzi stiprinošs līdzeklis. Melleņu ekstrakts stiprina acs asinsvadu sieniņas un kapilārus, to elastību, uzlabo acs ābola barošanu un sekmē labas redzes saglabāšanu. Kopā ar A vitamīnu melleņu ekstrakts stimulē pigmenta rodopsīna sintēzi, kurš savukārt nodrošina redzes asumu sliktā apgaismojumā un tumsā.
* Ginkgo Biloba ekstrakts – uzlabo mikrocirkulāciju acs sīkajos asinsvados, līdz ar to uzlabo acs tīklenes barošanu un vielmaiņā radušos blakusproduktu izvadīšanu.
* Žibulīša ziedošo lakstu ekstrakts – palīdz novērst acu sausumu un nogurumu.  
* Zaļās tējas lapu ekstrakts – neitralizē brīvo radikāļu negatīvo ietekmi un veicina vielmaiņu.  
* Cinks – ietilpst to fermentu sastāvā, kuri regulē redzi tumsā, kā arī palīdz acīm ātri pielāgoties spilgtam apgaismojumam, pazeminot spilgtā zibšņa efektu. Cinks palīdz noturēt organismā nepieciešamo A vitamīna līmeni.  
* Folskābe – uzlabo acs nerva barošanu.  
* Bioflavonoīdu komplekss no citrusaugļiem – stiprina acs kapilāru sieniņas, paaugstina to elastību.

Eyewell Formula redzei un acīm:
* Uzlabo mikrocirkulāciju un apasiņošanu acs tīklenē, veicinot vielmaiņu;
* Pastiprina redzes asumu;
* Paaugstina krāsu uztveri;
* Atvieglo acs spēju pielāgoties apgaismojuma maiņai;
* Ļauj redzei labāk atjaunoties pēc ilgstošas slodzes (ilgstošs darbs ar datoru, tekstu lasīšana, autovadīšana u.c.).

Eyewell Formula redzei un acīm ieteicama, ja:
* Pavājinās redze un pazeminās redzes asums;
* Ir ilgstoši jāstrādā ar datoru un/vai daudz jālasa;
* Acis šķiet nogurušas un sausas;
* Novēroti citi redzes traucējumi.

Lietošanas instrukcija:
Pirmās divas nedēļas Eyewell Formula redzei un acīm lietot 2 kapsulas dienā, ēdienreizēs. Pēc tam lietot 1-2 kapsulas dienā. Ieteicamais lietošanas ilgums: 3 mēnešus, 2 reizes gadā. Atļauts lietot arī bērniem no 12 gadu vecuma pa 1 kapsulai dienā. Ieteicams nepārsniegt rekomendēto diennakts devu. Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

4

BioTwin - 360 ml + konteiners

Kopšanas šķīdums
Cena : 9.95 EUR
Apraksts

Piiloset BioTwin™ ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums silikona hidrogēla un visu veidu mīksto, kā arī cieto kontaktlēcu tīrīšanai, dezinficēšanai, uzglabāšanai, skalošanai un mitrināšanai.

Piiloset BioTwin™ šķidrums satur Twin-EdaXyl™, kam ir dubulta iedarbība – tas mitrina un ieeļļo kontaktlēcas, un ikdienas lietošanā noņem nogulsnējumus no kontaktlēcām. Hialuronskābe mitrina kontaktlēcas un acis. Izstrādāts sadarbībā ar Alerģijas un Astmas Federāciju. Biotwin šķīdums paredzēts arī īpaši jutīgām acīm.

Kopš 2022. gada vidus Pilloset ražotājs dabas aizsardzības nolūkos vairs nepiedāvā BioTwin 100 ml šķīduma pudelīti līdz šim ierastajos auduma maisiņos, kā arī šim tilpumam komplektā vairs neietilpst kontaktlēcu uzglabāšanas konteineris.

Konteinera nepieciešamības gadījumā iesakām izvēlēties BioTwin 360 ml tilpumu vai iegādāties konteineri atsevišķi. Kontaktlēcu uzglabāšanas konteineri ieteicams nomainīt ne retāk kā reizi 3 mēnešos!