Vienmēr gribi vairāk? Vienmēr gribi pašu to labāko? Mēs Tev piedāvājam Zelta kvalitātes analogu optikas preču nozarē.

Mūsu visiespaidīgākā un lielākā paka pašiem prasīgākajiem klientiem, kuri vēlas arī ietaupīt. Bet, ne jau tikai ietaupījumā slēpjas noslēpums — šī paka apvieno labāko, ko mēs varam Jums piedāvāt! Tavas iecienītākas mēneša kontaktlēcas un labākie acu pilieni bez konservantiem — Biodrop MD. Pakā līdzi nāk arī divi (2) BioTwin 360ml tīrīšanas šķīdumi, kas ne tikai tīra, bet arī noņem nogulsnējums no kontaktlēcām. Un, protams, redzes pārbaude pie mūsu profesionālajiem speciālistiem, kuri veltīs jums pašu lielāko uzmanību kā jau Zelta klientam.

Dod savām acīm tikai to labāko!  Mūsu Zelta pakas pircējiem dāvinam īpašu 30 eiro dāvanu karti saulesbriļļu iegādei, jo par vērtīgākajiem klientiem taču jārūpējas, ne? Labākajiem tikai labāko! 

 

 

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR

Komplektā ietilpst

1

Acuvue Oasys - 6 + 6 lēcas

Mēneša kontaktlēcas
Cena : 55.44 EUR
Labā acs Kreisā acs
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Apraksts

Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

  • vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
  • divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā.

Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

Vai zināji, ka savas iecienītās kontaktlēcas vari arī ABONĒT? Tas ir tik vienkārši, kā aizskaitīt līdz 3! :) Meklē piedāvajumu te!

Izvēlies citas lēcas
2

BioDrop MD - 10 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 7.10 EUR
Apraksts

Šobrīd BioDrop MD pilieni ir limitētā daudzumā un jaunā pieveduma laiks pagaidām nav zināms, tāpēc, pasūtot šos pilienus, pasūtījuma sakomplektēšana varētu aizņemt ilgāku laiku kā ierasts! Iesakām arī pamēģināt Piiloset ražotos BioDrop MD Plus pilienus, kam piemīt vēl lielākas mitrināšanas spējas!

BioDrop MD ir sterili acu pilieni bez konservantiem ar mitrinošu un lubricējošu iedarbību, ar 0.2% hialuronāna.

Šie pilieni ir dabisks mitrinātājs bez konservantiem sausām un jutīgām acīm. Hialuronāna mitrinošās un saudzējošās īpašības mazina acu kairinājuma, sausuma un dedzināšanas sajūtu, ko rada vides apstākļi, piemēram, vējš, saule, sauss gaiss, dūmi, pārāk spoža gaisma, kondicionēts gaiss, apkure, kā arī ilgstoša datora lietošana, acu ķirurģijas vai kontaktlēcu lietošana. BioDrop MD fizioloģiskais sastāvs palīdz stabilizēt acu šķidrumu, un, tā kā acu pilieni neasatur konservantus, tas ir piemērots jutīgām acīm un regulārai lietošanai. BioDrop MD var lietot pirms kontaktlēcu nēsāšanas un to nēsāšanas laikā.

Lietošanas instrukcija: Pirms pirmās lietošanas izmēģiniet, kā pareizi rīkoties ar pudelīti. Lietot pēc vajadzības pa 1-2 pilieniem 2-3 reizes dienā. Uzpiliniet vienu pilienu uz kontaktlēcas pirms tās ievietošanas acī un pēc vajadzības kontaktlēcas nēsāšanas laikā. Pirmo reizi atverot pudelīti, noņemiet vāciņa izolāciju. Pirms zāļu lietošanas noņemiet vāciņu un tulīt pēc lietošanas uzlieciet to atpakaļ. Piespiediet pudelīti tikai tad, kad tā atrodas ar uzgali uz leju. Pudelītes saturs jāizlieto sešu (6) mēnešu laikā kopš atvēršanas un līdz derīguma termiņa beigām.

3

Manaslecas.lv Dāvanu karte - 30 EUR

Dāvanu karte
Cena : 30.00 EUR
Apraksts

Lieliska dāvana kādam no Taviem acainajiem draugiem, kuru acis Tev nav vienaldzīgas, ir manaslecas.lv dāvanu karte (10, 15, 20, 30, 50 vai... EUR vērtībā). Tādējādi Tavs draugs un acu raugs :) varēs iegādāties sev ikdienai nepieciešamās lēcas, krāsainās lēcas savam stilam vai kādus aksesuārus un Tu būsi uzdāvinājis pārdomātu dāvanu ar rūpēm par sev tuvo acīm un skatu uz dzīvi. ;)

Dāvanu karti saņemsi Fiziski- kopā ar papildus dāvanu- Nakts Brillēm. Dāvanu Karti ir iespējams atprečot Internetā- ievadot Dāvanu kartes numuru.

 

Manaslecas.lv 3 dāvanu karšu KOMPLEKTS

 

Izvēlies īpašu dāvanu komplektu, kurā ietilpst 3 dāvanu kartes. Īpašais dāvanu karšu komplekts Tev izmaksās vien 40,-€. Katra dāvanu karte ir izmantojama pilnvērtīgai redzes pārbaudei. Tātad, ar vienu šāvienu var sagādāt 3 dāvanas! Izvēloties šo dāvanu komplektu, Tavs maciņš ietaupīs veselus 24,-€, jo ikdienā redzes pārbaude izmaksātu dārgāk. Turklāt katrā dāvanu kartē slēpjas pārsteigums – Latvijā ražotas miega brilles. Tās noderēs ne vien atpūšoties mājās, bet arī autobusā, vilcienā, lidojot... Izrādi rūpes par savējo redzi, un arī ļauj uzzināt, kā kļūt par kontaktlēcu lietotāju!

4

BioTwin - 2 x 360 ml + 2 konteineri

Kopšanas šķīdums
Cena : 16.92 EUR
Apraksts

Piiloset BioTwin™ ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums silikona hidrogēla un visu veidu mīksto, kā arī cieto kontaktlēcu tīrīšanai, dezinficēšanai, uzglabāšanai, skalošanai un mitrināšanai.

Piiloset BioTwin™ šķidrums satur Twin-EdaXyl™, kam ir dubulta iedarbība – tas mitrina un ieeļļo kontaktlēcas, un ikdienas lietošanā noņem nogulsnējumus no kontaktlēcām. Hialuronskābe mitrina kontaktlēcas un acis. Izstrādāts sadarbībā ar Alerģijas un Astmas Federāciju. Biotwin šķīdums paredzēts arī īpaši jutīgām acīm.

Kopš 2022. gada vidus Pilloset ražotājs dabas aizsardzības nolūkos vairs nepiedāvā BioTwin 100 ml šķīduma pudelīti līdz šim ierastajos auduma maisiņos, kā arī šim tilpumam komplektā vairs neietilpst kontaktlēcu uzglabāšanas konteineris.

Konteinera nepieciešamības gadījumā iesakām izvēlēties BioTwin 360 ml tilpumu vai iegādāties konteineri atsevišķi. Kontaktlēcu uzglabāšanas konteineri ieteicams nomainīt ne retāk kā reizi 3 mēnešos! 

5

REDZES PĀRBAUDE KONTAKTLĒCU LIETOTĀJIEM - Redzes pārbaude kontaktlēcu li

Redzes pārbaude
Cena : 32.00 EUR
Apraksts

Ja esi pastāvīgs kontaktlēcu lietotājs, bet vēlies veikt profilaktisku redzes un acu veselības pārbaudi vai vēlies izmēģināt, vai Tavām acīm varētu patikt arī citas kontaktlēcas, izvēlies šo pakalpojumu! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.