Grozs: Pagaidām tukšs

 Visu jūliju iepērcies manaslecas.lv vismaz 25 EUR vērtībā un laimē elektroskūteri!

 

Klau, Mūsējais - viss ir dikti, dikti vienkārši! Lai piedalītos loterijā, no 1. jūlija līdz 31. jūlijam veic pirkumu manaslecas.lv e-veikalā vai kādā no mūsu SPOT'iem - Kr. Valdemāra ielā 37 (A'telpa), Mūkusalas ielā 71 (t/c Riga Plaza) vai 13. janvāra ielā 8 (u/v Stockmann) - vismaz par 25 EUR un iespējams tieši tu būsi tas laimīgais, kas savā īpašumā iegūs Xiaomi MiJia M365 elektroskūteri!

Vēl neesi Mūsējais? Šis ir tieši īstais brīdis, lai par tādu kļūtu! Ko tu iegūsi? Ne tikai iespēju piedalīties loterijā, bet arī izcilu servisu, zibenīgas piegādes un neviltotas rūpes par tavam acīm! Mums vienkārši patīk lutināt Mūsejos! :) 

Varbūt uzskati, ka dubults neplīst vai divas lietas - labas lietas? Varbūt labāk septiņas reizes nomērīt nekā vienreiz nogriezt? Palielini savas izredzes laimēt, jo katrs pirkums par vismaz 25 EUR ir unikāls un piedalās loterijā, tātad - jo vairāk pirkumus veiksi, jo lielāka iespēja laimēt elektroskūteri, ar ko traukties uz darbu, traukties uz atpūtu vai vienkārši traukties pa dzīvi! 

Iepērcies jau tagad vai iepazīsties ar loterijas "Elektroskūteris no Manaslecas.lv" noteikumiem šeit! 

 

Loterijas atļaujas numurs: 5817. Akcija spēkā: 01.07.2019 - 01.08.2019.