Clearcolor 1day phantom White Out

Trakulīgi acu skatieni ar crazy kontaktlēcām – tās īpaši piemērotas tematiskajām ballītēm, karnevāliem, Helovīna dienai piemēram. Ieliekot acīs kādas no crazy lēcām, Tu pavisam noteikti nepaliksi nepamanīts – pārsteidz draugus ar neparastu skatienu! 

Šīs Crazy kontaktlēcas ir paredzētas lietošanai uz vienu dienu, tā kā vari aizmirst par kopšanas šķīdumu un konteineri, un vakarā, dodoties pie miera, kontaktlēcas izņem no acīm un vienkārši izmet, savukārt nākamreiz, kad atkal sakārosies izrotāt acis ar Crazy lēcām, droši ņem jaunu un svaigu lēcu pārīti. 

Crazy 1day kontaktlēcas pieejamas gan tiem, kuri visu redz perfekti, gan arī tiem, kuriem jāpieliek kāds ''mīnusiņš'', lai skaidrāk redzētu, taču jāņem vēra, ka Crazy 1day kontaktlēcas ar dioptrijām (līdz -6.00) jāpasūta un to gaidīšanas laiks ir 2-4 nedēļas, bet lēcas bez dioptrijām (0,00) jau ir pie mums, un iespējams gaida tieši Tavu pasūtījumu!

 

Ja šī būs pirmā reize, lietojot kontaktlēcas, iesakām apmeklēt optometristu un iegūt pilnvērtīgu kontaklēcu lietošanas apmācību! Iegādājoties krāsainās kontaktlēcas, izvēlies ''2 kontaktlēcas + apmācība'', lai izmantotu īpaši izdevīgo piedāvājumu vizītei pie mūsu redzes speciālista! :)

Buy:

Name Price
2 lenses € 17.95 Select
Right eye Left eye
Quantity
Power (PWR)
Radius (B.C.)
Diameter (DIA)
Product added to basket!
Buy
2 lenses + training € 21.45 € 24.95 Select
Right eye Left eye
Quantity
Power (PWR)
Radius (B.C.)
Diameter (DIA)
Product added to basket!
Buy

Parameters

Delivery time 2-4 weeks
Manufacturer Clearlab
Wear schedules Daily
Material Polymacon
Water content 38%
Recommended replacement 1 day