ACUVUE OASYS 1-Day for Astigmatism

Johnson&Johnson ražotās ACUVUE OASYS 1-Day for Astigmatism kontaktlēcas piemērotas pacientiem ar astigmātismu, kam visas aizņemtās dienas garumā ir nepieciešama skaidra un stabila redze un kuru redzes kvalitāti ikdienas dzīvē un aktivitāšu laikā ietekmē pat nelielas galvas un acu kustības.

Lai nodrošinātu stabili labu redzes kvalitāti, kontaktlēcu ražošanā izmantota Acu plakstiņu stabilizēta dizaina (ESD) tehnoloģija, kas balstās uz dabisko plakstiņu kustību spēku četrās stabilizācijas zonās (nevis kā ierastajās prizmu balasta tehnoloģijās, kas vairāk ietekmējas no gravitācijas spēkiem, piemēram, pagriežot galvu sānis). Kontaktlēcas ātri, dažu minūšu laikā orientējas un stabilizējas, kā arī dabiski pielāgojas ar katru mirkšķināšanas reizi.

ACUVUE OASYS 1-Day kontaktlēcas izcili mijedarbojas ar asaru plēvi, izmantojot HydraLuxe™ tehnoloģiju - integrēto asaru tehnoloģiju ar uzlabotu, asarām līdzīgu molekulu tīklu un "elpojošu", hidratētu silikonu.

Lēcām ir 1. klases UV filtrs, kas bloķē 99,9% UVB un 96% UVA starus, lai palīdzētu nodrošināt izcilu aizsardzību pret kaitīgu UV starojuma iedarbību uz radzeni un acīm.

* Cilindriskais stiprums (CYL) -2.25  un Ass (AXIS) 30, 40, 50, 60, 120, 130, 140, 150 pieejams tikai ar sfēriskajiem stiprumiem (PWR) no 0.00 līdz -6.00 dioptrijām.

Kontaktlēcas, jo īpaši astigmātisma koriģēšanai, aicinām iegādāties pēc redzes speciālista izrakstītās kontaktlēcu receptes!

Lai pieteikots uz redzes pārbaudi pie mūsu optometrista, zvani uz 202 11 202, raksti uz acis@manaslecas.lv vai spied šeit

Šo preci var iegādāties tikai ar priekšapmaksu!

Iegādāties:

Nosaukums Cena
30 lēcas € 45.00 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Cilindrs (CYL)
Ass (AXIS)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
30 + 30 lēcas € 90.00 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Cilindrs (CYL)
Ass (AXIS)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Johnson & Johnson
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Senofilcon
Ūdens saturs 38%
DK/L, DK/T 121
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.08