Acuvue MOIST 1Day for ASTIGMATISM kontaktlēcas

Izvēloties šīs toriskās kontaktlēcas, Tu varēsi atvadīties no kontaktlēcu šķīdumaun lēcu konteinera. Svaigs kontatklēcu pāris katru dienu!

Johnson & Johnson kontaktlēcas 1-Day Acuvue MOIST for Astigmatism ir veidotas no hidrogēla materiāla un paredzētas dienas nēsāšanai (8-10 stundas).

Tās ir vienas dienas kontaktlēcas – no rīta liekam acīs, bet vakarā metam ārā. Tieši tik vienkārši! Īpašais lēcas balansa dizains ar četrām stabilizācijas zonām ļauj kontaktlēcai noturēties savā vietā acu mirkšķināšanas laikā, kā arī atrodoties guļus stāvoklī. Viena no augstākajām UV staru aizsardzībām starp vienas dienas kontaktlēcām – bloķē 82% UVA un 97% no UVB stariem. (Atceries, ka kontaktlēcas pasargā no UV stariem tikai nelielu acs virsmas daļu!)
Šīs toriskās kontaktlēcas nodrošina augstu gāzu caurlaidību, pie atvērtām acīm skābekļa caurlaidība sasniedz 88%. Lēcas mitrināšanai tiek izmantota Lacreon tehnoloģija – lēcas materiāla formulā tiek iestrādāts mitrinošais komponents, kas samazina berzi un saglabā mitrumu līdz dienas beigām.
Visplašākais cilindru un ass kombināciju piedāvājums starp vienas dienas kontaktlēcām. Kontaktlēcas ir viegli tonētas, lai tās varētu ātri un ērti ieraudzīt konteinerā.

Šo preci var iegādāties tikai ar priekšapmaksu!

Iegādāties:

Nosaukums Cena
30 lēcas € 40.85 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Cilindrs (CYL)
Ass (AXIS)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Johnson & Johnson
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Etafilcon A
Ūdens saturs 58%
DK/L, DK/T 23.7
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.09

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi