Skropstu tušas

Neatradām nevienu preci :(

Skropstu tušas

Kā jau mēs zinām, brilles un kontaktlēcas nēsā gan vīrieši, gan sievietes. Šoreiz piedāvājums sievietēm. Manaslecas.lv atrast vari gan brilles, gan pilienus acīm, taču piedāvājumā atradīsi arī skropstu tušas. Ūdens noturīgas, ogļu melnas krāsas, apjomu un garumu piešķirošas. Tādas ir Manaslecas.lv esošās skropstu tušas no firmas GOSH. Ja vēlies būt pārliecināta par to, ko pērc, tad šeit īsumā par ražotāju GOSH. GOSH ir kosmētikas uzņēmums, kas dibināts Dānijā. Uzņēmuma misija ir ienest skaistumu pie saviem klientiem. GOSH ražo augstas kvalitātes produktus, ko iespējams iegādāties septiņdesmit piecās pasaules valstīs, tostarp arī pie mums.

GOSH Wonder Volume ir unikāla skropstu tuša, kas piešķir skropstām iespaidīgu apjomu. Patentētā, revolucionārā gumijas birstīte nodrošina neticami vieglu un ērtu skropstu tušas uzklāšanu. Birstīte nokrāso skropstas no pašām saknēm un piekļūst pat vismazākajām skropstām acu kaktiņos. Turklāt, tušas sastāvā esošais pantenols baro un dabīgais vasks mīkstina, atjauno un stiprina skropstas. Skropstu tuša nesatur smaržvielas un parabēnus, tādēļ tā īpaši piemērota jutīgām acīm un kontaktlēcu lietotājiem. Savukārt, GOSH Amazing Length'n Build skropstu tuša ir viegli notīrāma ar acu kosmētikas noņemšanas līdzekli. Tāpat, pieejama arī GOSH Amazing Length'n Build ūdens noturīgā skropstu tuša, kas ir barojoša, ilgnoturīga un viegli uzklājama. GOSH Amazing Length'n Build ūdens noturīgo skropstu tušu var notīrīt ar GOSH 2-Phase ūdens noturīgās kosmētikas noņemšanas līdzekli.

Izteiksmīgām skropstām GOSH Cosmetics piedāvā skropstu tušu, kas garantē nepārspējami izteiktas un pilnīgas skropstas. Uzklājot tušu kārtu pa kārtai no skropstu pamatnes līdz galiņiem, Tu iegūsi vairāk apjoma kā jebkad. Šīs apbrīnojamās tušas birstīte veidota tā, lai padarītu tušas uzklāšanu vieglu un piepildītu vēlmi iegūt vislielāko skropstu apjomu. Bet, ja Tu vēlies izteikti melnu skropstu tušu, Show Me Volume - Carbon Black ir melnāka par melnu. Skropstu tušas birstīte ir veidota no dažāda garuma sariņiem, kas ērti ļauj uzklāt tušu uz skropstām, padarot tās neatvairāmi apjomīgas.