PureVision 2HD Toric kontaktlēcas

No 2023. gada jūnija PureVision 2HD for astigmatism kontaklēcu ražošana tiek pilnībā pārtraukta!

Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams pasūtīšanai, lūdzam sazināties ar mums uz acis@manaslecas.lv

Kā alternatīvu PureVision 2HD Toric kontaktlēcām, to ražotājs Bausch & Lomb, turpmāk piedāvā jaunās mēneša toriskās kontaktlēcas Ultra for Astigmatism, taču pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām konsultēties ar redzes speciālistu, lai veiktu jaunu kontaktlēcu piemeklēšanu, pielaikošanu un pārbaudītu acu saderību ar konkrēto kontaktlēcu veidu.

Lai pieteiktos uz vizīti pie manaslecas.lv zinošajiem optometristiem, spied šeit, zvani uz 20211202 vai raksti uz acis@manaslecas.lv

 

Kontaktlēcu ražotāja Baush & Lomb jaunākās pagarinātas lietošanas silikongidrogēla mēneša toriskās kontaktlēcas PureVision 2 HD toric.
To dizains nodrošina dabisku sajūtu un izcilu komfortu visu kontaktlēcu lietošanas periodu. Augstas kvalitātes optika samazina sfēriskās aberācijas un nodrošina skaidru redzi. Īpašā virsmas apdare saglabā mitrumu un samazina nosēdumu veidošanos uz kontaktlēcas, tāpēc tās var nēsāt līdz pat 30 diennaktīm ilgi, neizņemot no acīm.
PureVision 2HD toric kontaktlēcas īpašais prizmas balsts un lielais diametrs nodrošina tūlītēju kontaktlēcas satabilitāti un precīzu centrēšanos pie dažādām acu kustībām un sānskatiem un nepieciešamo redzes komfortu saglabā visas dienas garumā. Plānās un noapaļotās kontaktlēcas malas uzlabo asaru cirkulāciju, kas aizsargā, baro, mitrina un tīra radzeni.
Toriskās PureVision 2HD toric kontaktlēcas ir radītas mūsdienu aktīvajam dzīvesveidam, darbam pie datora, telpās ar kondicionieriem.
Iesakām, pirms pasūtījuma veikšanas, pievērst īpašu uzmanību visu nepieciešamo parametru precīzitātei (sfēra, cilindrs, ass), jo šīm kontaktlēcām un Jums tas ir tik svarīgi!

Šo preci var iegādāties tikai ar priekšapmaksu!

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs Bausch & Lomb
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Balafilcon A (silicone hydrogel)
Ūdens saturs 36%
DK/L, DK/T 91
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.1

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi

9.95
8.46
360 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin