Clearcolor 1-day kontaktlēcas New

Kontaktlēcas no ClearLab Clearcolor 1 day® jaunajos toņos ir krāsainas hidrogēla kontaktlēcas, kas paredzētas ikdienas nomaiņai. Šīs kontaktlēcas ir lielisks veids, lai nomainītu savu acu krāsu biežāk vai par godu kādam pasākumam un tām nav neieciešama ikdienas kopšana.

Tā pat kā Clear All Day™, Clearcolor 1 day® izmantots biosaderīgs materiāls AQUAGRIP™, kas veidots ņemot par pamatu mucīna īpašības, kas ir dabisks acs mitrinātājs un atrodas asaru sastāvā. Šī tehnoloģija piesaista ūdens molekulas, kas samazina lēcas dehidratāciju un nodrošinot, ka kontaktlēcas ir valkājamas ilgāk un ērtāk visas dienas garumā.

Lēcas mala nodrošina brīvu asaru un skābekļa cirkulāciju. Kontaktlēca veidota no trīs slāņiem, kas nodrošina, ka kontaktlēcas krāsainā daļa nav tiešā kontaktā ar acs virsmu. Izmantotais krāsas pigments apstisprināts FDA (Food and Drug Administration).

Kontaktlēcas zīmējums veidots, lai maksimāli dabīgi atdarinātu varavīksnenes zīmējumu – kontaktlēcas malās izmantots spilgtāks pigments, kas pakāpeniski maigi pāriet maigākā gaišākā pigmentā.

Kontaktlēcas pieejamas 5 dažādās krāsās: koši zila, pelēka, zila, zaļa, brūna.

Iegādājoties šīs lēcas, ņem vērā ka Tavas acis un to krāsa ir individuālas un rezultāts var atšķirties ar attēlā redzamo! Vienas dienas krāsainās kontaktlēcas tikai paspilgtina dabīgo acu krāsu.

! Noliktavā uz vietas ne visi stiprumi ir pieejami.

Iegādāties:

Nosaukums Cena
2 lēcas € 3.20 Izvēlēties

Krāsa

Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
5 + 5 lēcas € 15.95 Izvēlēties

Krāsa

Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
10 lēcas € 15.95 Izvēlēties

Krāsa

Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Clearlab
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Hioxifilcon A
Ūdens saturs 58%
Lietošanas laiks 1 diena

Optometrista viedoklis

Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Ja vēlies izmainīt savu acu krāsu par godu kādam svarīgam pasākumam vai pārliecināties, ka  krāsainās kontaktlēcas ir domātas Tev, Clearcolor 1-Day® kontaktlēcas būs īstā izvēle! Kontaktlēcas ir nopērkamas arī pa pārīšiem, tādēļ acu krāsu vari mainīt kaut katru dienu. Turklāt arī par kontaktlēcu kopšanu nav jādomā. Kāpēc gan nepamēģināt?