1-Day Acuvue MOIST kontaktlēcas

Tev vairs nevajadzēs meklēt kontaktlēcu kopšanas šķīdumu, un vairs nepienāks brīdis, kad pēkšņi būs iztērēts viss šķīduma pudelītes saturs. Ļaujies perfektai redzei un komfortam, lietojot Johnson&Johnson vienas dienas kontaktlēcas 1-Day Acuvue MOIST! Atzīme "MOIST" uz kontaktlēcas norāda, ka tās satur īpaši mitrinošu komponentu, kas nodrošina kontaktlēcu neizžūšanu visas dienas garumā. Dienas beigās izmet lietotās kontaktlēcas, un sāc nākamo rītu ar jaunu kontaktlēcu pāri! Īpaši vērtīga priekšrocība – šīm kontaktlēcām piemīt UV aizsardzība, kas pasargā acs radzeni no kaitīgajiem saules stariem.

Šīs vienas dienas kontaktlēcas īpaši iepriecinās tos, kuriem viena kontaktlēcu pāra ilgstošas lietošanas dēļ rodas alerģiskas reakcijas, vai vielmaiņas rezultāta uz kontaktlēcām ātri veidojas nosēdumi. Kā ari tos, kuriem rodas problēmas ar lēcu kopšanu. Pateicoties 1-Day Acuvue MOIST, acis mazāk nogurst no lēcām un nerodas sausuma sajūta acīs.

Lai arī lēcām piemīt UV aizsardzība, tā kā kontaktlēca nenosedz visu acs virsmu, optometristi iesaka papildus kontaktlēcām lietot arī saulesbrilles.

Kontaktlēcas ar bāzes rādiusu (BC) 8.5 un mīnus (-) stiprumiem mēdz būt pieejamas 1-1.5 nedēļas laikā, taču kontaktlēcām ar BC 8.5 un plus (+) stiprumiem, un BC 9.0 gan +, gan - stiprumiem gaidīšanas laiks var būt līdz pat 4-5 nedēļām.

Tavs īpašais piedāvājums:

Iegādāties:

Nosaukums Cena
30 lēcas % € 18.74 € 22.05 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
30 + 30 lēcas % € 37.48 € 44.1 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Johnson & Johnson
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Etafilcon A
Ūdens saturs 58%
DK/L, DK/T 33.3
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.08

Optometrista viedoklis

Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Ja Tev patīk Johnson&Johnson kontaktlēcas un vēlies palikt uzticīgs šim kontaktlēcu ražotājam, tomēr vēlies pariet uz ikdienas nomaiņas kontaktlēcām, jo Tavs dzīvesveids ir tik aktīvs, ka nav laika domāt par kontaktlēcu kopšanu, ieteikšu Tev šīs Johnson&Johnson vienas dienas kontaktlēcas. Ja tavas acis vairs nav pietiekami veselas, lai lietotu mēneša kontaktlēcas, acīs rodas alerģiskas reakcijas pēc ilgstoša viena kontaktlēcu pāra lietošanas - arī tad šīs kontaktlēcas Tev būs kā radītas.

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

31.95
27.16
30 lēcas
Acuvue Oasys 1Day Johnson & Johnson Vienas dienas kontaktlēcas

Acuvue Oasys 1Day

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi