Biofinity Multifocal kontaktlēcas

Kontaktlēcu ražotājs Cooper Vision piedāvā silikonhidrogēla materiāla kontaktlēcas Biofinity Multifocal, lietojamas pagarinātā lietošanas režīmā. Esam sagaidījuši ko īpašu multifokālo kontaktlēcu tirgū un nu varam iepriecināt MŪSĒJOS Biofinity kontaktlēcu lietotājus, kas šo produktu ir atzinuši par savējo, taču lasīšanai papildus izmanto brilles

Šo kontaktlēcu ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas multifokālajām kontaktlēcām, Biofinity multifocal lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama.

Biofinity multifocal lēcas veidotas pēc Balanced Progressive tehnoloģijas, kas nodrošina uzlabotu redzes asumu jebkurā attālumā tiem pacientiem, kas sasnieguši pēc 40 gadu vecumu. Šīm kontaktlēcām ir divi dizaini, N un D, kas nosaka perfektu šo kontakltēcu centrēšanos un palīdz vienlīdz labi saskatīt smalkus objektus gan tālumā, gan tuvumā. Kopā ar savu redzes aprūpes speciālistu (optometrists) izvēlēs, kurš dizaina veids ir nepieciešams tieši Tavām acīm!

Iesakām noriskēt menedžeriem, lektoriem, autovadītājiem, pārdošanas konsultantiem, apsargiem un policistiem... visiem tiem, kuru ikdiena nav saistīta ar palielinātu redzes slodzi pie datora!

Vai zināji, ka savas iecienītās kontaktlēcas vari arī ABONĒT? Tas ir tik vienkārši, kā aizskaitīt līdz 3! :) Meklē piedāvajumu te!

Šo preci var iegādāties tikai ar priekšapmaksu!

Iegādāties:

Nosaukums Cena
3 lēcu iepakojums % € 41.76 € 49 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Aditīvs
Prece pievienota grozam!
Pirkt
3+3 lēcas + Biotwin 360ml % € 88.52 € 107.95 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Aditīvs
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Comfilicon A - AQUAFORM
Ūdens saturs 48%
DK/L, DK/T 128
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.1

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi

9.95
8.46
360 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin