Acu mitrinošie pilieni

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

8.99
10 ml
BioDrop MD Plus Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Plus

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi

19.00
10 ml
DROP Defence Iromed group S.r.l. Acu mitrinošie pilieni

DROP Defence

19.00
10 ml
DROP Sept Iromed group S.r.l. Acu mitrinošie pilieni

DROP Sept

19.00
10 ml
DROP Therapeutic Iromed group S.r.l. Acu mitrinošie pilieni

DROP Therapeutic

14.99
10 ml
Hyabak Thea Acu mitrinošie pilieni

Hyabak

15.99
10 ml
Thealoz Duo acu pilieni Thea Acu mitrinošie pilieni

Thealoz Duo acu pilieni

Lai acis vienmēr būtu skaidras un ar tām mēs spētu saredzēt visu apkārt notiekošo, mums pašiem ir jārūpējas arī par savu acu veselību. Manaslecas.lv piedāvā iespēju iegādāties acu mirtinošos pilienus un acu plakstiņu tīrītājus, kas ne tikai uzlabo redzi, bet arī novērš diskomforta sajūtu, piemēram, ja acis ir sausas.

Mājas lapā Tu varēsi iegādāties dažādu ražotāju piedāvātos acu pilienus, kuru īpašības un sastāvs var atšķirties. Ja Tev nepieciešami pilieni, kas novērsīs sausuma sajūtu acīs, Tev der apskatīt Piiloset pilienus BioDrop. Mitrinošais un lubricējošais Piiloset BioDrop ir bez konservantiem, tāpēc ir drošs un īpaši piemērots arī jutīgām acīm. Iepakojumā ir 5 vai 20 atkārtoti aiztaisāmas ampulas, katras tilpums ir 0,5 ml. Katrā ampulā ir apmēram 14 pilieni, un tās saturu paredzēts izlietot vienas dienas laikā. Iesakām visiem tiem, kurus sausuma sajūta acīs pārsteidz visnepiemērotākajos apstākļos, jo vienas dienas vienreizējais flakoniņš ir ērts līdzi nēsāšanai pat kabatā.

Savukārt, Thera Tears Liquid Gel ir biezāks kā mitrinošie acu pilieni. Tas darbojas kā noturīgs pārklājs ar ilgstošāku iedarbību. Ja Tev svarīgs ir ne tikai sastāvs, bet arī ražotājs, Schalcon piedāvā nomierinošu gēlu acīm, lubrikantu, kas satur 0,30 % nātrija hialuronātu. OcuYal Gel samazina acu problēmas, kas saistītas ar asaru plēvītes nestabilitāti. Šis acu gēls mitrina, nomierina  un atsvaidzina acis, ilgstoši novēršot kairinājuma un diskomforta sajūtu. Pieejami arī OcuYal acu pilieni ar 0,13% nātrija hialuronātu, kas uztur asaru dabīgo ūdens līdzsvaru acīs un ir ideāls līdzeklis sausās acs sindroma ārstēšanā. Tev der atcerēties, ka tad, ja neesi drošs par to, kādus pilienus iegādāties, Tu vienmēr vari sazināties ar Manaslecas.lv konsultantiem, kas ieteiks pašu labāko tieši Tev.

Schalcon Lacrime ir sterils konservantu šķīdums. Ja Tu lieto kontaktlēcas diennakts režīmā, tad ar šiem pilieniem vari mitrināt acis un kontaktlēcas no rīta pēc gulēšanas. Savukārt divi pilieni pirms lēcu ievietošanas acīs var saīsināt ikrīta adaptācijas laiku, svešķermeņa sajūtu acīs. Pilieni ir veidoti kā „mākslīgā asara”. Schalcon Lacrime acu pilienu sastāvā ir sterils izotonisks buferēts šķīdums ar un labi sabalansēts dabīgu sastāvdaļu maisījums, kas līdzinās bioloģisko asaru sastāvam. Dažādu augu esence rada vēlamo atvieglojuma efektu, palielinot toleranci pret kontaktlēcām. Neizraisa alergiju.

Kas attiecas uz acu tīrību, Manaslecas.lv pieejams arī acu plakstiņu tīrītājs. Tā ir zinātniski pamatota acu plakstiņu higiēna, kas nepieciešama cilvēkiem ar blefarītu, sausu acu gadījumā, kontaktlēcu valkātājiem kā arī tiem, kas gatavojas acu operācijām. Sterilid putas ar tējas koka eļļu, hipoalerģisku un ādas Ph līmenim atbilstošu formulu ne tikai notīra acu plakstiņus un skropstas, bet arī uzlabo ādu ap acīm. Kopumā, acu pilienus nepieciešams iegādāties ne tikai tiem cilvēkiem, kas nēsā kontaktlēcas, bet ikvienam, kas saskāries ar sausuma sajūtu acīs. Pilieni vai gēli palielina mitrumu acī, kas tad ir arī lielākais cēlonis sāpošām acīm.