Grozs: Pagaidām tukšs

Kopšanas šķīdums

7.50
6.38
400 ml
Schalcon Universale Plus (UP+) Schalcon Kopšanas šķīdums

Schalcon Universale Plus (UP+)

9.95
7.49
360 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin

10.20
8.67
360 ml
Solo Care Aqua Menicon Kopšanas šķīdums

Solo Care Aqua

11.50
9.78
360 ml
ReNu MultiPlus Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

ReNu MultiPlus

10.95
9.31
360 ml
 ReNu MPS Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

ReNu MPS

8.50
7.23
350 ml
All Clean Soft  Kopšanas šķīdums

All Clean Soft

10.20
8.67
355 ml
 Opti-Free Express Alcon Kopšanas šķīdums

Opti-Free Express

13.70
11.65
500 ml
Unika Plus Hyal Cooper vision Kopšanas šķīdums

Unika Plus Hyal

14.95
12.71
300 ml
 Bio true Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Bio true

12.95
11.01
300 ml
Opti-Free PureMoist Alcon Kopšanas šķīdums

Opti-Free PureMoist

10.95
9.31
Cietajām lēcām
Boston Advance Comfort Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Boston Advance Comfort

12.95
11.01
Cietajām lēcām
Boston SIMPLUS Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Boston SIMPLUS

4.15
3.53
Cietajām lēcām
Schalcon Sinplus Schalcon Kopšanas šķīdums

Schalcon Sinplus

4.55
3.87
Cietajām lēcām
Schalcon Consin Plus Schalcon Kopšanas šķīdums

Schalcon Consin Plus

8.90
7.57
Cietajām lēcām
Boston Cleaner Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Boston Cleaner

10.99
9.34
360 ml
OneStep Piiloset Kopšanas šķīdums

OneStep

11.55
9.82
Tīrīšanas sistēma
AO SEPT plus Ciba Vision Kopšanas šķīdums

AO SEPT plus

Nav noslēpums, ka ne visiem ir ideāla redze. Citi nēsā brilles, citi kontaktlēcas. Manaslecas.lv piedāvā iespēju iegādāties kontaktlēcas ar dažādiem stiprumiem. Taču visām tām kopīgs ir viens – tīrīšanas līdzekļi. Lai gan arī kontaktlēcu kopšanas līdzekļi atšķiras, tie tomēr pilda vienu kopīgu funkciju.

Tie, kas vēlas, lai kontaktlēcas kalpotu labi, jau ir izmēģinājuši, vai vismaz zina ražotāja Schalcon produkciju. Itāļu kontaktlēcu ražotājs piedāvā jaunu, uzlabotu lēcu kopšanas produktu – daudzfunkcionālu kontaktlēcu šķidrumu ar hialuronāta hidroksīdu. Šī sastāvdaļa veicina un uztur acij nepieciešamos apstākļus, proti, mitrina aci. Jaunais produkts domāts visu veidu kontaktlēcu kopšanai, arī kontaktlēcu lietotājiem ar jutīgām acīm (NEDER KLIENTIEM AR JŪTĪGĀM ACĪM)!!!. Šķidrums nodrošina gan kontaktlēcas attīrīšanu, gan dezinfekciju. Savukārt hialuronāta hidroksīds nodrošina acs mitrināšanu un aizsargā radzeni. Tāpat, pieejams arī Biotwin šķīdums, kas tīra un dezinficē kontaktlēcu, turklāt,  tajā pat var uzglabāt kontaktlēcas (Nav nepieciešams šis teksta turpinājums). Šķīdums nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām un ir piemērots arī jutīgām acīm. Iegādājoties kontaktlēcu kopšanas līdzekļus, Tu komplektā saņemsi bezmaksas kontaktlēcu konteineru, ko ērti varēsi piestiprināt pie šķīduma pudeles. (attiecas uz Schalcon šķīdumu, bet Biotwinam šis nav)Pateicoties lēcu konteinerā iestrādātajiem sudraba joniem, tam piemīt dezinficējoša funkcija. Latvijā šo Itālijā tik iecienīto un novērtēto kontaktlēcu šķīdumu piedāvā tikai Manaslecas.lv! Ienāc un pārliecinies pats par tā efektivitāti.

Tāpat, Manaslecas.lv atradīsi arī daudzfunkcionālu šķīdumu Unika Plus Hyal. Lēcu kopšanas šķīdums ir bagātināts ar hialuronskābi, kas novērš ūdens izgarošanu no lēcām. Mitrina aci un pasargā no sausuma sajūtas un graušanas acīs. Īpaši svarīgi, ka tas ir paredzēts arī  ar ūdeni bagātajām silikona hidrogēla lēcām, tādējādi uzlabojot to spēju mitrināt acis un nodrošināt bioloģisko saderību. Proti, lai acis justos labi. Pateicoties šai un citām unikālajām īpašībām, UNIKA PLUS Hyal garantē silikona hidrogēla lēcu ērtāku lietošanu. Šis kontaktlēcu kopšanas līdzeklis ir piemērots arī cilvēkiem ar jūtīgām acīm. Tas saglabā mitrumu, vienlaikus padarot kontaktlēcas ērtāk lietojamas. Turklāt, pateicoties šķīduma sastāvam, kontaktlēcas tiek pasargātas no nodiluma.