Biofinity Energys kontaktlēcas

Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision silikonhidrogēla mēneša kontaktlēcas Biofinity Energys ir pasaule pirmās kontaktlēcas, kuras veidotas tiem kontaktlēcu lietotājiem, kuri ikdienā ilgstoši lieto dažādas digitālās ierīces. Šajās kontaktlēcās ir iestrādāta īpaša Digital Zone Optics® tehnoloģija, kas tās lietotājiem palīdz vieglāk pārslēgt savu redzi no tāluma uz lasāmo zonu.

Šīs kontaktlēcas ir īpašas ar to, ka lēcas zonās ir iestrādāts neliels pozitīvs optiskais stiprums, kas lietotājam netraucē komfortabli redzēt tālumā, bet kas tajā pat laikā ievērojami atvieglo skatīšanos tuvumā, tad, kad tiek  lietoti dažādi digitālo ierīču ekrāni.

Kontaktlēcu dizains ir īpaši izstrādāts tā, lai aizsargātu acis un samazinātu acu nogurumu visas dienas garumā. Materiāls, no kura ražotas Biofinity Energys ir tas pats pasaulē iecienītais Biofinity kontaktlēcu materiāls ar Aquaform® tehnoloģiju, kas nodrošina īpaši ērtu kontaktlēcu lietošanu visas dienas garumā.

Kontaktlēcas Biofinity var lietot dienas, pagarinātas lietošanas un nepārtrauktā režīmā no 1 līdz pat 29 diennaktīm. Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri - vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!

Iegādāties:

Nosaukums Cena
3 lēcas % € 28.05 € 33 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
3 lēcas + BioTwin 360ml % € 33.05 € 42.95 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
3 + 3 lēcas % € 56.10 € 66 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
3 + 3 lēcas + BioTwin 360ml % € 61.10 € 75.95 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 2-3 dienas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Diennakts
Materiāls Aquaform (Comfilcon A)
Ūdens saturs 48%
DK/L, DK/T 160
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.08

Optometrista viedoklis

Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Ja esi no tiem, kas ikdienā lieto viedierīces (mobilo telefonu, datoru, planšetdatoru u.c) vairākas stundas dienā un izjūti, ka uz dienas otro pusi acis jūtas ļoti sagurušas vai mazliet tuvumā pat miglojas, tad Biofinity Energys kontaktlēcas ir piemērotas Tev. Šīs lēcas dizains nodrošina to, ka acis, skatoties tuvumā, atpūšas vairāk nekā lietojot standarta dizaina kontaktlēcas, līdz ar to arī iespējams pagarināt komfortablo lēcas lietošanas ilgumu dienā, veicot daudz darbus tuvā distancē. Turklāt lēcai ir visas tās pašas labās īpašības kas jau zināmajai Biofinity kontaktlēcai – tā nodrošina mitrumu un komfortu visas dienas garumā.

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

42.40
33.00
3 + 3 lēcas
Biofinity  Cooper vision Mēneša kontaktlēcas

Biofinity

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

9.95
8.46
360 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin