Clearcolor 1day phantom Blue Walker kontaktlēcas

Trakulīgi acu skatieni ar crazy kontaktlēcām – tās īpaši piemērotas tematiskajām ballītēm, karnevāliem, Helovīna dienai. Ieliekot acīs kādas no crazy lēcām, Tu pavisam noteikti nepaliksi nepamanīts – pārsteidz draugus ar neparastu skatienu! 

Šīs Crazy kontaktlēcas ir paredzētas lietošanai uz vienu dienu, tā kā vari aizmirst par kopšanas šķīdumu un konteineri, un vakarā, dodoties pie miera, kontaktlēcas izņem no acīm un vienkārši izmet, savukārt nākamreiz, kad atkal sakārosies izrotāt acis ar Crazy lēcām, droši ņem jaunu un svaigu lēcu pārīti. 

Crazy 1day kontaktlēcas pieejamas gan tiem, kuri visu redz perfekti, gan arī tiem, kuriem jāpieliek kāds ''mīnusiņš'', lai skaidrāk redzētu, taču jāņem vēra, ka Crazy 1day kontaktlēcas ar dioptrijām (līdz -6.00) jāpasūta un to gaidīšanas laiks ir 2-4 nedēļas, bet lēcas bez dioptrijām (0,00) varētu jau būt uz vietas (skatīt zemāk Piegādes laiks), un iespējams tās gaida tieši Tavu pasūtījumu!

 

Ja šī būs pirmā reize, lietojot kontaktlēcas, iesakām apmeklēt optometristu un iegūt pilnvērtīgu kontaklēcu lietošanas apmācību! Iegādājoties krāsainās kontaktlēcas, izvēlies ''2 kontaktlēcas + apmācība'', lai izmantotu izdevīgo piedāvājumu vizītei pie mūsu redzes speciālista! :)

Iegādāties:

Nosaukums Cena
2 lēcas € 17.95 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
2 lēcas + Apmācība € 22.95 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Clearlab
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Polymacon
Ūdens saturs 38%
Lietošanas laiks 1 diena