Biofinity XR Toric kontaktlēcas

Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision piedāvātās Biofinity XR Toric kontaktlēcas ir toriskās mēneša kontaktlēcas, kas veidotas no silikonhidrogēla materiāla. To ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas kontaktlēcām, Biofinity toriskajās lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama.

Asfēriska lēcas priekšējā virsma nodrošina labāku redzes asumu. Optimizēts mugurējās virsmas dizains apvienojumā ar plānu lēcas profilu un „apaļās malas” dizainu - mazākam konjunktīvas un radzenes kairinājumam un komfortam visa mēneša garumā. Toriskās kontaktlēcas Biofinity var lietot dienas, pagarinātas lietošanas un nepārtrauktā režīmā no 1 līdz pat 29 diennaktīm*. Biofinity lēcas būs piemērotas visiem un visām, arī Tev!

*Nēsājot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām saskaņot to ar savu acu speciālistu, kā arī vismaz vienu reizi nedēļā tās izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!

Iegādāties:

Nosaukums Cena
3 lēcas % € 61.71 € 72.6 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Cilindrs (CYL)
Ass (AXIS)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
3 + 3 lēcas + BioTwin 360ml % € 128.42 € 155.15 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Cilindrs (CYL)
Ass (AXIS)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 4-5 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Comfilcon A
Ūdens saturs 48%
DK/L, DK/T 128
Lietošanas laiks 1 mēneša
Centra biezums, mm 0.11