Šobrīd BioDrop MD pilieni ir limitētā daudzumā un jaunā pieveduma laiks pagaidām nav zināms, tāpēc, pasūtot šos pilienus, pasūtījuma sakomplektēšana varētu aizņemt ilgāku laiku kā ierasts! Iesakām arī pamēģināt Piiloset ražotos BioDrop MD Plus pilienus, kam piemīt vēl lielākas mitrināšanas spējas!

BioDrop MD ir sterili acu pilieni bez konservantiem ar mitrinošu un lubricējošu iedarbību, ar 0.2% hialuronāna.

Šie pilieni ir dabisks mitrinātājs bez konservantiem sausām un jutīgām acīm. Hialuronāna mitrinošās un saudzējošās īpašības mazina acu kairinājuma, sausuma un dedzināšanas sajūtu, ko rada vides apstākļi, piemēram, vējš, saule, sauss gaiss, dūmi, pārāk spoža gaisma, kondicionēts gaiss, apkure, kā arī ilgstoša datora lietošana, acu ķirurģijas vai kontaktlēcu lietošana. BioDrop MD fizioloģiskais sastāvs palīdz stabilizēt acu šķidrumu, un, tā kā acu pilieni neasatur konservantus, tas ir piemērots jutīgām acīm un regulārai lietošanai. BioDrop MD var lietot pirms kontaktlēcu nēsāšanas un to nēsāšanas laikā.

Lietošanas instrukcija: Pirms pirmās lietošanas izmēģiniet, kā pareizi rīkoties ar pudelīti. Lietot pēc vajadzības pa 1-2 pilieniem 2-3 reizes dienā. Uzpiliniet vienu pilienu uz kontaktlēcas pirms tās ievietošanas acī un pēc vajadzības kontaktlēcas nēsāšanas laikā. Pirmo reizi atverot pudelīti, noņemiet vāciņa izolāciju. Pirms zāļu lietošanas noņemiet vāciņu un tulīt pēc lietošanas uzlieciet to atpakaļ. Piespiediet pudelīti tikai tad, kad tā atrodas ar uzgali uz leju. Pudelītes saturs jāizlieto sešu (6) mēnešu laikā kopš atvēršanas un līdz derīguma termiņa beigām.

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  10 ml Cena:  € 7.59 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  10 ml + BioTwin 360ml Cena:  € 14.90 € 17.06 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Piiloset

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi