Brilles lasīšanai

49.00
34.30
Brilles lasīšanai
MOLESKINE MR3100 Black Moleskine Brilles lasīšanai

MOLESKINE MR3100 Black

49.00
34.30
Brilles lasīšanai
MOLESKINE MR3100 Blue Moleskine Brilles lasīšanai

MOLESKINE MR3100 Blue

49.00
34.30
Brilles lasīšanai
MOLESKINE MR3100 Havana Moleskine Brilles lasīšanai

MOLESKINE MR3100 Havana

49.00
34.30
Brilles lasīšanai
MOLESKINE MR3101 Grey Moleskine Brilles lasīšanai

MOLESKINE MR3101 Grey

49.00
34.30
Brilles lasīšanai
MOLESKINE MR3101 Havana Moleskine Brilles lasīšanai

MOLESKINE MR3101 Havana

49.00
34.30
Brilles lasīšanai
MOLESKINE MR3101 Red Moleskine Brilles lasīšanai

MOLESKINE MR3101 Red

Gadiem ejot, daudzi cilvēki lasot sāk just zināmu diskomfortu un sāk aizdomāties par tādu lietu kā brilles lasīšanai. Pat, kad nav nopietnu izmaiņu redzes sistēmā, tie, kas sasnieguši četrdesmit gadu vecumu, sāk pamanīt grūtības lasīšanā. Parasti tas izskaidrojums ar presbiopiju vai vecuma tālredzību. Taču mūsdienās tas nav pamats satraukumam, jo pastāv tik daudz dažādas lasāmās brilles, kas paliek par stilīgu elementu un piedot savu šarmu. Galvenais, meklējot savu stila elementu, lai brilles lasīšanai cenas ziņā arī būtu pieņemamas. Šajā gadījumā labākā izvēle būs Moleskine lasāmās brilles, kas ar savu eleganci un aristokrātisko izskatu, pieejamas par ļoti pieņemu cenu.

Moleskine kā zīmols tika izveidots 1997. gadā, mēģinot atdzīvināt leģendāro melno piezīmju grāmatiņu, ko lietoja gan mākslinieki, gan rakstnieki pēdējo divu gadsimtu laikā. To starpā tādas personības kā Vinsents van Gogs, Pablo Pikaso, Andrē Bretons un daudzi citi. Mūsdienās Moleskine zīmols izlaiž ne tikai skiču un pierakstu bloknotus, bet arī pieejami plānotāji, rakstāmlietas un somas. Savā darbībā Moleskine pastāvīgi uzsver, ka vissvarīgākā tās mērķauditorija ir lasītāji, rakstnieki un ceļotāji, un uzņēmuma misija ir padarīt viņu dzīvi pilnvērtīgu un ērtu. Tāpēc Moleskine pastāvīgi attīsta un paplašina savu produktu klāstu un 2018.gadā tikai izlaisti briļļu rāmji un lasīšanas brilles. Veidojot brilles lasīšanai, tika ņemta vērā uzņēmuma filozofija, saskaņā ar kuru katram Moleskine izstrādājumam jāpauž zīmola individualitāte, tam jābūt dabiskam un ar pārdomātu dizainu, jāatbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Veicot šo uzdevumu, kolekcijas dizaineri, izmantojot oriģinālos tehniskos risinājumus, izveidoja spilgtus un gaišus paaugstināta komforta lasīšanas brilles modeļus. Papildu ērtības, nēsājot šīs brilles lasīšanai, nodrošina tādas detaļas kā termoplastiski uzgaļi un speciāli izstrādāta eņģe.

Manaslecas.lv piedāvā Jūsu izvēlei populārākās Moleskine brilles lasīšanai. Un mēs varam apgalvot, ka ceļotāji un visu vecumu piedzīvojumu cienītāji, bez šaubām, izvēlēsies Moleskine lasāmās brilles, kas ir ērtas, izturīgas un nāk komplektā ar stilīgu futrāli. Kā papildus priekšrocība ir brilles lasīšanai cenas un kvalitātes attiecība, jo šis produkts ir tiešām izdevīgs pirkums.