Grozs: Pagaidām tukšs

No 2019. gada oktobra uz laiku ir pārtraukta šo kontaktlēcu tirdzniecība. Eiropas tirgū tās iespējams būs atkal pieejamas pēc aptuveni 12 mēnešiem!

MyDay ir premium klases vienas dienas silikonhirdogēla kontaktlēcas, kas izgatavotas izmantojot inovatīvu tehnoloģiju - Smart Silikone materiāls nodrošina izcilu skābekļa caurlaidību neskatoties uz to, ka kontaktlēcās ir tikai 4,4% silikona, vienlaikus saglabājot augstu ūdens saturu. Izmantojot mazāk silikona kontaktlēcās paliek vairāk vietas garajam silikona ķēdēm, kas nodrošina daudz efektīvāku skābekļa piegādi acīm, nodrošinot komforta un mitruma saglabāšanos visas dienas garumā.

Kontaktlēcai ir gluda virsma un noapaļotas malas, tas nodrošinās dabisku sajūtu un vieglu plakstiņa slīdēšanu pa kontaktlēcas virsmu, kā arī vieglu kontaktlēcas ielikšanu un izņemšanu. MyDay ir arī mīkstākās vienas dienas silikonhirdogēla kontaktlēcas!

Acu aizsardzība no saules kaitīgās iedarbības ir ļoti svarīga, tādēļ Cooper Vision kontaktlēcu ir izveidojuši ar UV aizsardzību. My Day kontaktlēcas bloķē līdz pat 86% UVA un 97% UVB staru.  Tomēr kontaktlēcas nav saulesbriļļu aizstājējs, bet gan labs papildinājums

* MyDay kontaktlēcas ar -0.25 un +0.25 stiprumiem šobrīd nav iespējams iegādāties!

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Stenfilcon A
Ūdens saturs 54%
DK/L, DK/T 100
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.08