MyDay ir premium klases vienas dienas silikonhirdogēla kontaktlēcas, kas izgatavotas izmantojot inovatīvu tehnoloģiju - Smart Silikone materiāls nodrošina izcilu skābekļa caurlaidību neskatoties uz to, ka kontaktlēcās ir tikai 4,4% silikona, vienlaikus saglabājot augstu ūdens saturu. Izmantojot mazāk silikona kontaktlēcās paliek vairāk vietas garajam silikona ķēdēm, kas nodrošina daudz efektīvāku skābekļa piegādi acīm, nodrošinot komforta un mitruma saglabāšanos visas dienas garumā.

Kontaktlēcai ir gluda virsma un noapaļotas malas, tas nodrošinās dabisku sajūtu un vieglu plakstiņa slīdēšanu pa kontaktlēcas virsmu, kā arī vieglu kontaktlēcas ielikšanu un izņemšanu. MyDay ir arī mīkstākās vienas dienas silikonhirdogēla kontaktlēcas!

Acu aizsardzība no saules kaitīgās iedarbības ir ļoti svarīga, tādēļ Cooper Vision kontaktlēcu ir izveidojuši ar UV aizsardzību. My Day kontaktlēcas bloķē līdz pat 86% UVA un 97% UVB staru.  Tomēr kontaktlēcas nav saulesbriļļu aizstājējs, bet gan labs papildinājums

* MyDay kontaktlēcas ar -0.25 un +0.25 stiprumiem šobrīd nav iespējams iegādāties!

Tavs īpašais piedāvājums:

Iegādāties:

Nosaukums Cena
30 lēcas € 31.95 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt
30 + 30 lēcas € 59.90 € 63.9 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 2-3 dienas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Stenfilcon A
Ūdens saturs 54%
DK/L, DK/T 100
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.08