A'telpas radīšana

Manaslecas.lv veidotāji jau ilgāku laiku iztēlē radīja vietu, kurā kādreiz varētu satikties ar Savējiem, kas līdz šim bija iepazīti tikai virtuālajā pasaulē. Vēlme ieskatīties Mūsējiem acīs visbeidzot realizējās - Manaslecas.lv A'telpas veidolā!

Aizdomājies, cik bieži acis Tevi ir lutinājušas, cik daudz skaista ļāvušas redzēt, cik ārrrrkārtīgi patīkamus mirkļus izbaudīt, varbūt pat ļāvušas iemīlēties... Tāpēc pasaki acīm "PALDIES" par visu to, ko tās Tev ir dāvinājušas un ko vēl tikai dāvinās!

Ienāc pie mums atpūsties, kamēr mēs parūpēsimies par Tavām acīm.

Vieta lielībām

Dienā, kad pie apaļā galda tika vienbalsīgi nolemts - sākam veidot A'telpu, vienojāmies, ja Manaslecas.lv kaut ko dara, tad dara pa īstam.Šobrīd, redzot rezultātu, esam pārsteiguši paši sevi, jo esam izveidojuši moderni aprīkotu kontaktlēcu centru.

Manaslecas A’telpā Tavās acīs ieskatīsimies caur redzes pārbaudes aparatūru, kas ir reti pieejama ne vien Latvijā un Baltijā, bet pat visā pasaulē. Aparatūras piegādātāji uz mūsu A’telpu pat aicina savus sadarbības partnerus, lai parādītu, kādam jāizskatās moderni aprīkotam optometrista kabinetam. Mēs esam ļoti lepni par to!

Redzes speciālisti

Sarmīte Gžibovska

Dace Drupa

Mūsu optometristes ir īpašas. Raksturojot viņu prasmes, entuziasmu, profesinalitāti un aizrautību, ar kādu viņas dara savu darbu, var teikt, ka viņas ir optometristes ar lielo O! Viņas par Tavām acīm parūpēsies tā, kā vēl neviens!

Vaicā un mūsu redzes speciālists Tev atbildēs!

Pakalpojumi

Iepriekš jau palielījāmies, ka A’telpa spēj sniegt unikālas konsultācijas kontaktlēcu lietotājiem. Profesionāliem vārdiem – vizītes laikā veiksim šādus izmeklējumus:

 

- Anamnēzes izzināšana – pacienta uzklausīšana, sūdzību, vajadzību noskaidrošana;

- Auto refrakto-keratometra mērījumi, nosakot radzenes un acs kopējos parametrus;

- Digitālā foroptera pielietošana, nosakot redzes funkcijas un nepieciešamo optiku kontaktlēcām vai brillēm;

- Spraugas lampas jeb biomikroskopiska acs apskate gan pretskatā, gan šķērsgriezumā, acs veselības diagnostikai un kontaktlēcas un acs saderības noteikšanai;

- Oftalmoskopiskā izmeklēšana - izvērtējam acs iekšējās vides un virsmas atbilstību normām;

- Tonometrijas datu noteikšana - acs iekšējā spiediena mērījumi;

- Acs "iemūžināšana" - iespēja iegūt foto savā e-pastā un savā klientu profilā, kas noderēs gan kā jauka piemiņa, gan vēlāk, lai spētu salīdzināt acs slimības gaitu, ieskatoties vēsturē;

- Krāsu redzes noteikšana - profilaktiski vai autovadītājiem konsultanta slēdziena iegūšanai;

- Retroiluminācija - acs lēcas un radzenes dzidruma noteikšana;

- Acs virsmas aberāciju noteikšana - svarīgi kvalitatīvai tumsas redzes diagnostikai;

- Pulsair tonometrija - bezkontakta acu spiediena noteikšana.

 

Mēs par Tavām acīm parūpēsimies īpaši profesionāli!

Mūsu speciālisti būs priecīgi parūpēties par Tavām acīm!

Re, kur Tu esi nokļuvis! Dažas sekundes mierīgi uzelpo, jo Tu esi labākajā vietā Tavām acīm. Mūsu klienti atzīst, ka Manaslecas.lv strādā visprofesionālākie optometristi Latvijā, un te acis tiek izmeklētas ar vismūsdienīgāko redzes pārbaudes aparatūru.

Droši izvēlies sev vajadzīgo redzes pārbaudes veidu, jo mēs jau Tevi gaidām :)

Nekad neesi lietojis kontaktlēcas? Lai to sāktu, Tev noteikti jāapmeklē mūsu optometrists, kurš Tev izstāstīs un parādīs, kā lietot un kopt kontaktlēcas. Šim nolūkam iesakām iegādāties iesācēja komplektu.

IESĀCĒJA KOMPLEKTS AR ATKĀRTOTO VIZĪTI

EUR 49.00

Vēlies sākt lietot kontaktlēcas? Izvēloties “Iesācēja komplektu ar atkārtoto vizīti”, veiksim Tev redzes pārbaudi, iemācīsies lietot lēcas, saņemsi dāvanā pirmo kontaktlēcu pāri un pat lēcu kopšanas šķīdumu! Pēc mēneša saņemsi uzaicinājumu uz atkārtotu vizīti, lai vari justies pavisam droši un pārliecināti.

Pieteikties

REDZES PĀRBAUDE KONTAKTLĒCU LIETOTĀJIEM

EUR 32.00

Ja esi pastāvīgs kontaktlēcu lietotājs, bet vēlies veikt profilaktisku redzes un acu veselības pārbaudi vai vēlies izmēģināt, vai Tavām acīm varētu patikt arī citas kontaktlēcas, izvēlies šo pakalpojumu! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.

Pieteikties

PUSGADA ATKĀRTOTĀ VIZĪTE

EUR 20.00

Ja optometrists ir ieteicis Tev atnākt uz atkārtotu vizīti pēc pus gada, izvēlies šo pakalpojumu!

Pieteikties

MĒNEŠA ATKĀRTOTA VIZĪTE

EUR 15.00

Ja optometrists ir ieteicis Tev atnākt uz atkārtotu vizīti pēc mēneša, izvēlies šo pakalpojumu!

Pieteikties

REDZES PĀRBAUDE BRIĻĻU LIETOTĀJIEM

EUR 25.00

Ja esi pastāvīgs briļļu lietotājs vai izjūti redzes pasliktināšanos un vēlies veikt profilaktisku redzes pārbaudi, izvēlies šo pakalpojumu! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta briļļu recepte.

Pieteikties

Vieta*:

Kur mēs atrodamies

Manaslecas.lv A'telpa gaidīs Tavas acis Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 33

Tālrunis: 202 11 202

E-pasts: atelpa@manaslecas.lv