A'telpas radīšana

Manaslecas.lv veidotāji jau ilgāku laiku iztēlē radīja vietu, kurā kādreiz varētu satikties ar Savējiem, kas līdz šim bija iepazīti tikai virtuālajā pasaulē. Vēlme ieskatīties Mūsējiem acīs visbeidzot realizējās - Manaslecas.lv A'telpas veidolā!

Aizdomājies, cik bieži acis Tevi ir lutinājušas, cik daudz skaista ļāvušas redzēt, cik ārrrrkārtīgi patīkamus mirkļus izbaudīt, varbūt pat ļāvušas iemīlēties... Tāpēc pasaki acīm "PALDIES" par visu to, ko tās Tev ir dāvinājušas un ko vēl tikai dāvinās!

Ienāc pie mums atpūsties, kamēr mēs parūpēsimies par Tavām acīm.

Vieta lielībām

Dienā, kad pie apaļā galda tika vienbalsīgi nolemts - sākam veidot A'telpu, vienojāmies, ja Manaslecas.lv kaut ko dara, tad dara pa īstam.Šobrīd, redzot rezultātu, esam pārsteiguši paši sevi, jo esam izveidojuši moderni aprīkotu kontaktlēcu centru.

Manaslecas A’telpā Tavās acīs ieskatīsimies caur redzes pārbaudes aparatūru, kas ir reti pieejama ne vien Latvijā un Baltijā, bet pat visā pasaulē. Aparatūras piegādātāji uz mūsu A’telpu pat aicina savus sadarbības partnerus, lai parādītu, kādam jāizskatās moderni aprīkotam optometrista kabinetam. Mēs esam ļoti lepni par to!

Redzes speciālisti

Sarmīte Gžibovska

Dace Drupa

Mūsu optometristes ir īpašas. Raksturojot viņu prasmes, entuziasmu, profesinalitāti un aizrautību, ar kādu viņas dara savu darbu, var teikt, ka viņas ir optometristes ar lielo O! Viņas par Tavām acīm parūpēsies tā, kā vēl neviens!

Vaicā un mūsu redzes speciālists Tev atbildēs!

Pakalpojumi

Iepriekš jau palielījāmies, ka A’telpa spēj sniegt unikālas konsultācijas kontaktlēcu lietotājiem. Profesionāliem vārdiem – vizītes laikā veiksim šādus izmeklējumus:

 

- Anamnēzes izzināšana – pacienta uzklausīšana, sūdzību, vajadzību noskaidrošana;

- Auto refrakto-keratometra mērījumi, nosakot radzenes un acs kopējos parametrus;

- Digitālā foroptera pielietošana, nosakot redzes funkcijas un nepieciešamo optiku kontaktlēcām vai brillēm;

- Spraugas lampas jeb biomikroskopiska acs apskate gan pretskatā, gan šķērsgriezumā, acs veselības diagnostikai un kontaktlēcas un acs saderības noteikšanai;

- Oftalmoskopiskā izmeklēšana - izvērtējam acs iekšējās vides un virsmas atbilstību normām;

- Tonometrijas datu noteikšana - acs iekšējā spiediena mērījumi;

- Acs "iemūžināšana" - iespēja iegūt foto savā e-pastā un savā klientu profilā, kas noderēs gan kā jauka piemiņa, gan vēlāk, lai spētu salīdzināt acs slimības gaitu, ieskatoties vēsturē;

- Krāsu redzes noteikšana - profilaktiski vai autovadītājiem konsultanta slēdziena iegūšanai;

- Retroiluminācija - acs lēcas un radzenes dzidruma noteikšana;

- Acs virsmas aberāciju noteikšana - svarīgi kvalitatīvai tumsas redzes diagnostikai;

- Pulsair tonometrija - bezkontakta acu spiediena noteikšana.

 

Mēs par Tavām acīm parūpēsimies īpaši profesionāli!

Mūsu speciālisti būs priecīgi parūpēties par Tavām acīm!

Re, kur Tu esi nokļuvis! Dažas sekundes mierīgi uzelpo, jo Tu esi A'telpā – labākajā vietā Tavām acīm. Mūsu klienti atzīst, ka A'telpā strādā visprofesionālākie optometristi Latvijā, un te acis tiek izmeklētas ar vismūsdienīgāko redzes pārbaudes aparatūru, kāda vien šobrīd ir radīta.

Esi bijis A'telpā? Tad droši izvēlies sev vajadzīgo redzes pārbaudes veidu, jo mēs jau Tevi gaidām :)

Nekad neesi lietojis kontaktlēcas? Tad, lai to sāktu, Tev noteikti jāapmeklē mūsu optometists, kurš Tev izstāstīs un parādīs, kā lietot un kopt kontaktlēcas. Šim nolūkam iesakām iegādāties iesācēja komplektu.

 

IESĀCĒJA KOMPLEKTS

EUR 30.00

Vēlies sākt lietot kontaktlēcas? Tad izvēlies „Iesācēja komplektu” un nāc uz A’telpu, kur ne vien pārbaudīs redzi, bet arī iemācīsies lietot lēcas, saņemsi dāvanā pirmo kontaktlēcu pāri un pat lēcu kopšanas šķīdumu! Pēc vizītes Tu droši varēsi teikt - nu es esmu īsts kontaktlēcu lietotājs!

Pieteikties

PILNĪGA A'TELPA

EUR 21.00

Nāc uz redzes pārbaudi - optometrists izmeklēs Tavu redzi un ieteiks atbilstošākās kontaktlēcas tieši Tavām acīm. Tā teikt, izvēlēsieties kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim bezmaksas!

Pieteikties

SMART KOMPLEKTS

EUR 25.00

Ja esi lēcu lietotājs, bet vēlies izmēģināt mūsu jaunās ReFresh Eyes Smart kontaktlēcas, tad izvēlies - šo komplektu! Saņemsi pilnu redzes pārbaudi,kā arī dāvanā dosim ReFresh Eyes Smart monthly kontaktlēcu pāri un 10 vienas dienas kontaktlēcas ReFresh Eyes Smart 1 Day. Pārbaudi savu redzi gudri!

Pieteikties

REDZES PĀRBAUDE

EUR 20.00

Ja esi patstāvīgs briļļu vai kontaktlēcu lietotājs, bet vēlies veikt profilaktisku redzes pārbaudi, tad izvēlies šo pakalpojumu! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.

Pieteikties

PUSGADA ATKĀRTOTĀ VIZĪTE

EUR 13.00

Ja optometrists Tev ir ieteicis atnākt uz atkārtotu vizīti pēc pusgada, tad izvēlies šo pakalpojuma veidu!

Pieteikties

MĒNEŠA ATKĀRTOTA VIZĪTE

EUR 10.00

Ja optometrists Tev ir ieteicis atnākt uz atkārtotu vizīti pēc mēneša, tad izvēlies šo pakalpojuma veidu!

Pieteikties

KONSULTĀCIJA

EUR 10.00

Ja ierastās kontaktlēcas lieto jau labu laiku, taču vēlies izmēģināt, vai Tavām acīm varētu patikt arī citas kontaktlēcas, tad izvēlies šo vizīti!

Pieteikties

Vieta*:

Kur mēs atrodamies

Manaslecas.lv A'telpa gaidīs Tavas acis Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 33

Tālrunis: 202 11 202

E-pasts: atelpa@manaslecas.lv