Optima FW kontaktlēcas

Bausch & Lomb ražotās kontaktlēcas Optima FWparedzētas dienas režīma lietošanai (8-10 stundas/dienā) ar nomaiņas laiku pēc trīs mēnešiem. Šīs kontaktlēcas ir plānas, līdz ar to nodrošina labu skābekļa caurlaidību. Kontaktlēcas ir ietonētas gaiši zilā krāsā, lai tās būtu vieglāk ieraudzīt. Tā kā lietošanas termiņš ir diezgan ilgs, ir vēlams tās rūpīgi kopt gan no rītiem, gan vakaros, lai saglabātu atbilstošu kontaktlēcas kvalitāti visu lietošanas laiku. Iesakām pastāvīgi sekot līdzi acs sajūtām un redzamībai ik mēnesi, un, ja ir nepieciešams, tad nomainīt šīs lēcas jau agrāk nekā pēc trim mēnešiem.

 

Kopš 2017. gada Optima FW kontaktlēcas ar bāzes rādiusu (B.C.) 9.0 vairs netiek ražotas! Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams, lūdzam sazināties ar manaslecas.lv klientu konsultantu pa tel.nr. 20211202 vai info@manaslecas.lv!

Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām apmeklēt redzes speciālistu, lai noskaidrotu, kādas kontaktlēcas būtu vispiemērotākās tieši Tev - piesakies jau tagad pie manaslecas.lv zinošajiem optometristiem!

 

Iegādāties:

Nosaukums Cena
4 lēcas € 41.90 Izvēlēties
Labā acs Kreisā acs
Daudzums
Stiprums (PWR)
Radiuss (B.C.)
Diametrs (DIA)
Prece pievienota grozam!
Pirkt

Parametri

Piegādes laiks 2-3 dienas
Ražotājs Bausch & Lomb
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Polymacon
Ūdens saturs 39%
DK/L, DK/T 24.3
Lietošanas laiks 3 mēnešu
Centra biezums, mm 0.03

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

3.80
60 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin