Par mums

Manaslecas.lv ir kas vairāk kā tikai interneta veikals kontaktlēcu lietotājiem. Tā ir vieta, kur satiekas Mūsējie, kļūstot par Savējiem. Ne velti mums uzticas vairāk kā 30% kontaktlēcu lietotāju Latvijā – viņi zina, ka pretī saņems izcilu servisu un personīgu attieksmi.

Mēs īpaši lepojamies ar mūsu sadarbības partneriem: „Optikas Studiju Lonija”, "Outlet Optiku", optikas saloniem "Metropole" un Baltijā vienīgo ZEISS koncepta salonu – ZEISS Redzes centru Rīgā, jo tie ir teju 200 profesionāļi visā Latvijā – optometristi, acu ārsti, klientu konsultanti, kas nozarē strādā kopā un palīdzējuši attīstīt veiksmīgu optikas biznesu, lai cilvēkiem palīdzētu pasauli ieraudzīt labāk!

Mēs par sevi

Teika, kā viss sākās: Kad iecere radīt interneta veikalu kontaktlēcu lietotājiem mums bija vēl tikai sapnis, uzmeklējām 100 nepazīstamus lēcu lietotājus un viņiem vaicājām: vai Tu būtu ar mieru turpmāk savas kontaktlēcas pirkt internetā? Uzminiet, kāda bija visu šo 100 cilvēku atbilde? Visi, absolūti visi 100 pateica striktu NĒ! Grūti pateikt, kāpēc mēs tobrīd nenobijāmies un ideju tomēr realizējām. Un paldies Dievam, ka tā! Jo šobrīd noteikti varam teikt, ka tas bija pareizākais lēmums, ko spējām pieņemt – radīt Manaslecas.lv!

Tas skanēs lielīgi, bet... bet šobrīd Manaslecas.lv ir lielākais kontaktlēcu tirgotājs Latvijā, kam uzticas vairāk nekā 30% kontaktlēcu lietotāju.  Iepriekš vairākas reizes mē esam arī apbalvoti kā labākais interneta veikals Latvijā. Ikdienā Manaslecas.lv savas acis uztic vairāk nekā 10 000 cilvēku ne tikai Latvijā, bet tagad arī Anglijā, Spānijā, Zviedrijā, Īrijā... Mūsu pasūtījumi ir ceļojuši pat uz Malaiziju!

... un vēl. Tagad mēs droši varam teikt, ka esam vairāk nekā tikai interneta veikals kontaktlēcu lietotājiem, jo esam atklājuši arī kontaktlēcu centru Manaslecas.lv A’telpa. Te Tavas acis var ne vien atpūsties, bet arī tikt izmeklētas ar kvalitatīvu redzes pārbaudes aparatūru, kas orientēta tieši uz kontaktlēcu lietotāju. Pie mums strādā visprofesionālākās jaunās paaudzes optometristes, kādas vien ir sastopamas! Bet A`telpā Tu vari ienākt arī tāpat, bez īpaša iemesla, uz tasi tējas, piesēst un pastāstīt, kā Tev iet.

Tagad pietiks lielīties, jo gan jau Tu drīzumā pats pārliecināsies, ka esam vēl labāki kā te rakstīts ;)

Mēs sejās

Ikdienā par Tavu acu labsajūtu rūpējas vairāki "Mēs". Tā tik sākumā šķiet, ka Tavu pasūtījumu apkalpo tikai viens klientu konsultants, bet patiesībā Mēs esam diktin daudz. Skati un skaiti pats:

Mārtiņš Kossovičs

Cilvēks Nekas/ līdzīpašnieks

Mārtiņš nav nekas, bet nevajag nekam īpašam būt, lai iemācītu ja ne pasaulei, tad Latvijai labas lietas un tieši Mārtiņš bija tas, kurš iemācīja mums visiem kontaktlēcas pirkt internetā. Viņš ir Manaslecas.lv radītājs un vislieliskākais tētis uzņēmumam, kuram mainījis pamperus līdz pat pilngadībai līdz beidzot palaidis plašajā pasaulē kā pastāvīgu un krietnu radījumu. Tieši tādēļ viņš vairs nav nekas :) Bet mēs jau zinām, ka labi tēvi tā īsti nekad nenolaiž acis no saviem bērniem, lai arī cik lieli tie nebūtu izauguši, tāpēc zini - ikmēneša ēpastus Tu joprojām saņem tieši no Mārtiņa un, ja Tev kas uz sirds, droši raksti viņam atpakaļ!


Jānis Kossovičs

Radītājs

Jānis ir cilvēks šarms. Un, lai visus un visas nošarmētu, viņš šajā dzīvē būtu gatavs iemācīties pilnīgi visu. Pagaidām viņš ir iemācījies mocīt sintezatoru un nopirkt spilgtus priekšmetus, piemēram, spilgti zilu plānotāju. Bet, kas zina – varbūt, kad izaugs liels, viņš būs pianists. Jānis ir arī cilvēks-lielisks priekšnieks, jo prot vadīt un valdīt ar viegluma sajūtu sevī un apkārtējos un būt draugs visiem, bet tomēr viņa labākais draugs ir mini-me jeb kartona Jānis.


Vita Gumbina - Kardele

Klientu servisa vadītāja

Vita ir mūsu sirds un lēciešu motors, ja tā var nosaukt komandas galveno vijoli klientu apkalpošanā. Viņa ir lietas kursā par visu un visur, un ir vienīgā, kas darba laikā sēž ar alus kausu blakus un regulāri to papildina ... ar ūdeni :) Kolēģi un padotie par Vitu vienmēr saka tikai to labāko, jo "kad Vita rājas vai aizrāda, tad tas ir ļoti mīļi :) "


Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Mūsu optometriste Sarmīte ik dienas pārbauda redzi un rūpējas par Mūsējo acīm, un palīdz piemeklēt labākās lēcas mums visiem. Reiz pat ir palīdzējusi izņemt kolēģu bērnam CRAZY lēcas :) Optometrista kabinetā labāku speciālistu nav - Sarmīte ir pārliecināta, zinoša un klientu kartiņu ātrmeklēšanā viņu pagaidām nespēj pārspēt neviens. Gribi iepriecināt savu mīļo Optometristi? Ar avokado būsi trāpījis desmitniekā!


Keita Muzikante-Spēlmane

Optometriste

Ja mums būtu ordeņi - Keitai būtu ordenis par centību un uzcītību. Viņa čakli spēj pieveikt liela apjoma darbus mūsu mājas lapas uzturēšanai - cenu maiņas, jaunumu ievietošana, dažādās uzskaitēs un aprēķinos. Pat skolas mājas darbus Keita paspēj izpildīt pa vidu tabulām un uzskaitei. Ritenis ir Keitas sabiedrotais, dažreiz pat ja sniegs jau ir tik, ka citi brauc ar ragavām. 


Aļona Anufrijeva

Vecākā klientu konsultante

Mīļā Aļona - to par viņu saka visi - gan kolēģi, gan Mūsējie. Pati Aļona gan dažreiz saka - "Nu vsjo!", kad liekas, ka tulīt, tulīt kaut kas noies greizi :D Tomēr parasti viņa ir jauka, smaidīga un kā citi jūsmo - meitene ar skaistām acīm.


Krista Eigusa

Klientu konsultante-topošā optometriste :)

Darbs vienmēr pirmajā vietā! Tas varētu būt Kristas moto, jo lai cik piedzīvojumiem un notikumiem piepildītas būtu brīvdienas, viņa vienmēr kā pirmrindniece ir gatava būt smaidīga, laipna un čakla darbā. Jāpiebilst, ka Mūsējo acis Kristu interesē arī no iekšienes, jo viņa ir topošā optometriste.


Sanita Puzānova

Klientu konsultante

Sarkana lūpu krāsa un tetovējumi - tā ir mūsu Sanita, bet darbā galvenā persona mūzikas izvēlē, ko dzirdi, kad nāc pie mums ciemos. Klienti mēdz Sanitu slavēt par operatīvu rīcību un atbildību. Gribi izšmaukt un ātrāk saņemt pasūtījumu - Sanitai vājība ir Kinder olu mantiņas un ne jau tādēļ, ka viņai garšo saldumi ;)


Citi par mums

Mūsējie par mums

Paldies!

Manaslecas.lv uzgavilē Mūsējiem jau otro gadu pēc kārtas,
jo, noslēdzoties kampaņai LabsServiss.lv, esam atzīti par
labāko interneta veikalu arī 2012. gadā!

Paldies, Mūsējie! ;)

Jau otro gadu Jūs mūs āāāāārkārtīgi pārsteidziet. Tieši pateicoties jums, mēs esam
atkal atzīti par labāko interneta veikalu Latvijā. Šobrīd vēlamies pateikt tik lielu
PALDIES par tik daudzām uzslavām. Turpmāk darīsim visu iespējamo, lai nākošgad
šādu uzslavu būtu vēl vairāk. Esiet mūs sakārdinājuši. ;)

Mums rūp

Mēs neesam aktīvi sponsorētāji, bet, ja kaut ko darām, tad no sirds. Šobrīd esam atbalstījuši četrus lieliskus projektus:

Manaslecas.lv lepojas ar savu volejbola komandu

Mums patīk sportisti! Un vēl jo vairāk - patīk sportisti, kuriem patīkam mēs. :) Ar šo varam paziņot, ka mums pavisam oficiāli patīk volejbola komandas “Ažur” meitenes! Kā ikviens sportists, arī viņas ir īstas cīnītājas, un šogad viņas ir izcīnījušas tiesības spēlēt “A divīzijā”, spēlējot pret stiprākajām komandām.

Padomājam - cik gan daudzi uzņēmumi var lepoties ar savu sporta komandu? Manaslecas.lv var! ... ar vienu no sievišķīgākajām volejbola komandām Latvijā, un, iespējams, pat visā pasaulē! Mēs mīlam acis un volejbolu, tāpēc aicinām piebiedroties mums pirmajās skatītāju rindās uz “Ažur” komandas spēlēm ;)

Rādīt visu Paslēpt visu

Daksis... Imants Daksis

Imants pats par sevi saka, ka viņš ir mūziķis, dzejnieks, kliedzošā folka, akustiskā tehno un šamaniskās popmūzikas dibinātājs.

Kādu dienu viņa komanda vērsās pie mums, lai palīdzam izdot jaunu albumu „Elpo, bērns!”. Tieši Imanta radošums un dīvainība mūs uzrunāja, un tāpēc Manaslecas.lv atsaucās!

Mūsu padoms, ja Tev ir kāds mini atskaņotājs, austiņas, tad ņem to visu līdzi mežā brūkleņojot, un klausies Imantu Daksi. Rekomendējam ;)

Rādīt visu Paslēpt visu

Strazdumuižas bērniem
palīdz it visi Mūsējie...

Ir feini dzīvot ilūzijās, izvirzīt sev aizvien jaunus ambiciozus mērķus. Bet reiz pienāk diena, kad gribas apstāties un pajautāt sev - kam tas viss? Tādos brīžos ir laiks pārdomāt un rast vēlmi palīdzēt ne tikai sev un saviem tuvākajiem, bet arī mūsu līdzcilvēkiem... Tiem, kas nenāk pretim ar izstieptu roku, bet ik dienas mācas, skien, dara blēņas un smaida.

Manaslecas.lv un ikkatrs Mūsējais, palīdzēja Strazdumuižas vājredzīgajiem bērniem izzināt pasauli, kopā saziedojot 9720.50 latus. Darīsim vairāk laba!

Rādīt visu Paslēpt visu

Palīdzam slīdēt!

Kādu dienu mums e-pastu uzrakstīja Kārlis Krišs Matuzels. Jauns puisis no Mūrjāņiem. Viņa dzīves ritmu nosaka ziema, ledus un ātrums.

Daudzsološais jaunietis vēlējās, lai Manaslecas.lv palīdz viņam piepildīt sapni- kļūt par elites klases kamaniņbraucēju. Aicināja mums palīdzēt ar to, ko mēs vislabāk protam, un tā arī viss aizsākās, un turpinās vēl šodien- mēs palīdzam Kārlim ieraudzīt it visu labāk kā citi to redz ;)

Turam īkšķus, un atceramies drīz par šo vārdu runās daudzi: Kārlis Krišs Matuzels!!!

Rādīt visu Paslēpt visu

Mūsu lieldraugi

Mēs piekrītam, ka teicienam - parādi, kādi ir Tavi draugi, un es pateikšu, kāds esi Tu pats, ir gandrīz vai taisnība. Un tāpēc mēs esam lielīgi, ka mūsu draugi ir arī mūsu ģimene... Gan tiešā, gan arī pārnestā nozīmē. 


Tiešā nozīmē: it visi zemāk redzamie lieldraugi ir ģimenes uzņēmuma sastāvdaļa. Pārnestā nozīmē: lai arī mūsu uzņēmuma īpašnieki ir arī visu šo lieldraugu īpašnieki, tas apliecina, ka draugi ir ne tikai lieliski, bet arī tādi uz kuriem varam paļauties, ieteikt un pat lepoties. Un tagad par visiem pēc kārtas. Jo tas Tev ir jāzin'a - tā teikt... mūsu draugi, ir arī Tavi draugi.

mo

Optikas saloni METROPOLE

Visplašākais optikas salonu tīkls Latvijas reģionos.
Metropole ir vieta, kur straumēm plūst stāsti. Stāsti kas rodas, vienu pa vienam atlasot briļļu ietvarus pasaules modes Metropolēs: Milānā, Berlīnē, Parīzē un atvedot īpašās kolekcijas uz Latviju. Stāsti, kurus mums uztic klientu acis, ļaujot izzināt un palīdzēt daudziem acu pāriem ieraudzīt pasauli izsmalcinātu vai pat radošu. Stāstu iedvesmoti, mūsu darbinieki paši ir radījušu mūsu uzņēmuma vienojošo misiju, kurai nu seko visi Metropoles darbinieki: “Mēs palīdzam ieraudzīt!”

METROPOLE darba laiki un kontaktinformcija atrodama te: www.metropoleoptika.lv

 

oo

Optikas saloni METROPOLE OUTLET

Apvienojot vārdus „OUTLET” un „OPTIKA” – radījām agresīvu un skanīgu „OUTLET OPTIKA” –pārliecinoši aizstāvot „outlet” būtību: tikai zīmoli, tikai atbilstoša cena!
Kamēr citas optikas prezentē iepriekšējo gadu kolekcijas kā jaunumus, mēs laužam tirgu un piedāvājam preci ar „outlet” būtībai atbilstošu atlaidi.

OUTLET OPTIKA darba laiki un kontaktinformcija atrodama te: www.metropoleoptika.lv

 

Optikas salonā Lonija

Optikas salons Lonija

Salons pašā Rīgas centrā, ar individuālu pieeju briļļu atlasē nesteidzīgā gaisotnē. Salons ar īpaši izmeklētām briļļu kolekcijām vienā eksemplārā.
Mums brilles nav tikai priekšmets, kas palīdz ieraudzīt, tās ir sajūtas, kuras izpaužam un uztveram ik katru dienu. Brilles, lai precīzi saskaitītu naudu, var nopirkt jebkurā aptiekā vai lielā, bezpersoniskā optikas veikalā. Pie mums Jūs tiksiet iepazīstināti ar nelieliem briļļu ražotājiem no Skandināvijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Japānas, kas savas kolekcijas rada ļoti ierobežotos apjomos, izslīpējot savas brilles nelielās darbnīcās, izmantojot tikai roku darbu.

Rīga, Blaumaņa iela 30

 

Zeiss vision center

SIDNEJA, PARĪZE, ŅUJORKA, BERLĪNE, MILĀNA un tagad arī RĪGA - t/c Spice durvis vēris pirmais ZEISS redzes centrs Baltijā! ZEISS VISION CENTER – tā ir nebijusi pieredze, rūpēs par Jūsu acīm!
ZEISS VISION CENTER – vairāk kā 100 gadu pieredze. Jaunāko tehnoloģiju iedvesmota redzes pārbaude. Individuāli piemērotu optisko lēcu izgatavošana. Ekskluzīvu zīmolu brilles.

Rīga, Lielirbes iela 29, t/c SPICE

Rīga, Brīvības gatve 372, t/p AKROPOLE ALFA