Blephaclean salvetes

Blephaclean ir sterilas salvetes acu plakstiņu un jutīgas ādas ikdienas kopšanai, kā arī pirms oftalmoloģiskām procedūrām. Šīs sterilās salvetes nekairina acis un nebojā ādas ārējo slāni, neietekmē pH līmeni. Samazina sausuma un sausās acs sindroma radītās sūdzības. Piemērots kontaktlēcu lietotājiem un pacientiem ar alerģiskām acīm, jo nesatur konservantus, krāsvielas un smaržvielas.

 

Lietošana: divas reizes dienā no rīta un vakarā, notīrot plakstus, skropstas, un ādu ap acīm. Pēc lietošanas nav nepieciešams skalot ar ūdeni. Var lietot bērniem no 3 mēnešu vecuma.

 

Farmācijas uzņēmumu THEA 1994. gadā izveidoja Henri Chribet no, līdz tam pastāvošo pētniecības un attīstības uzņēmuma ar nosaukumu Transphyto. Nepilnu 10 gadu laikā, no maza un tikko izveidota uzņēmuma Thea kļūst par vadošu un neatkarīgu uzņēmumu Francijā un Eiropā, kura galvenais darbības virziens ir acu veselība.

Thea joprojām ir viens no līderiem inovāciju ziņā jaunās paaudzes produktos, piemēram, glaukomas, alerģijas, acu sausuma, acs plakstiņu infekciju ārstēšanā. Tajā pat laikā tiek uzlaboti iepakojumi, lai nodrošinātu bez konservantu vidi, piemēram, ABAK sistēma.

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  20 salvetes Cena:  € 14.95 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  2x20 gab Cena:  € 29.90 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Thea