Melleņu ekstrakts EyeWell

Daudzas tautas gadsimtiem ilgi izmanto mellenes kā efektīvu līdzekli redzes asuma un krāsu uztveres uzlabošanai. Otrā pasaules kara laikā gandrīz visi lidotāji melleņu ekstraktu lietoja redzes uzlabošanai, kā arī acu noguruma mazināšanai.
Mūsdienās redzes atjaunošanas un saglabāšanas problēma nezaudē savu aktualitāti, jo to neļauj paaugstināta slodze acīm – darbs pie datora monitora, TV ekrāns utml. Melleņu ogas satur tādas bioloģiski aktīvās vielas kā antocianīnu, mikroelementus, organiskās skābes, vitamīnus – C, PP, B1, dažādus karotinoīdus, triterpenoīdus, fenolus un to atvasinājumus, katehīnus un flavonoīdus. Flavonoīdi un katehīni sekmē asinsvadu sieniņu nostiprināšanu, kā arī stimulē biosintēzi. Šiem savienojumiem piemīt stimulējoša iedarbība uz atjaunošanas procesiem, turklāt tie ir spēcīgi antioksidanti.

Daudzie eksperimenti un klīniskie pētījumi ir apstiprinājuši melleņu ekstrakta spējas paātrināt gaismas jutīgā tīklenes pigmenta – rodopsīna reģenerāciju, uzlabot acs tīklenes barošanu, stimulēt mikrocirkulāciju, kā arī atjaunot tīklenes audu aizsardzības mehānismus. Melleņu ekstrakts var palīdzēt ne tikai saglabāt redzi, bet arī to ievērojami uzlabot un nostiprināt redzes adaptācijas spējas. Eyewell melleņu ekstrakts satur ļoti lielu aktīva melleņu ekstrakta devu.

Lietošanas instrukcija: no 1 līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta norādījuma. Ieteicams nepārsniegt rekomendēto diennakts devu. Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs. Glabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelieto, ja bojāts iepakojum! .Iepakojumā 32 kapsulas.

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  32 kapsulas Cena:  € 4.95 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Aptiekas produkcija