Kopšanas šķīdums

9.96
360 ml
BioTwin Piiloset Kopšanas šķīdums

BioTwin

10.90
360 ml
Solo Care Aqua Menicon Kopšanas šķīdums

Solo Care Aqua

12.30
360 ml
ReNu MultiPlus Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

ReNu MultiPlus

10.95
360 ml
 ReNu MPS Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

ReNu MPS

8.50
350 ml
All Clean Soft  Kopšanas šķīdums

All Clean Soft

10.90
355 ml
 Opti-Free Express Alcon Kopšanas šķīdums

Opti-Free Express

13.70
500 ml
Unika Plus Hyal Cooper vision Kopšanas šķīdums

Unika Plus Hyal

14.95
300 ml
 Biotrue Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Biotrue

12.95
300 ml
Opti-Free PureMoist Alcon Kopšanas šķīdums

Opti-Free PureMoist

10.95
Cietajām lēcām
Boston Advance Comfort Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Boston Advance Comfort

12.95
Cietajām lēcām
Boston SIMPLUS Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Boston SIMPLUS

4.15
Cietajām lēcām
Schalcon Sinplus Schalcon Kopšanas šķīdums

Schalcon Sinplus

8.90
Cietajām lēcām
Boston Cleaner Bausch & Lomb Kopšanas šķīdums

Boston Cleaner

Kontaktlēcu kopšanas līdzekļi

Nav noslēpums, ka ne visiem ir ideāla redze. Citi nēsā brilles, citi kontaktlēcas. Manaslecas.lv piedāvā iespēju iegādāties kontaktlēcas ar dažādiem stiprumiem. Taču visām tām kopīgs ir viens – tīrīšanas līdzekļi. Lai gan arī kontaktlēcu kopšanas līdzekļi atšķiras, tie tomēr pilda vienu kopīgu funkciju.

Tie, kas vēlas, lai kontaktlēcas kalpotu labi, jau ir izmēģinājuši, vai vismaz zina ražotāja Schalcon produkciju. Itāļu kontaktlēcu ražotājs piedāvā jaunu, uzlabotu lēcu kopšanas produktu – daudzfunkcionālu kontaktlēcu šķidrumu ar hialuronāta hidroksīdu. Šī sastāvdaļa veicina un uztur acij nepieciešamos apstākļus, proti, mitrina aci. Jaunais produkts domāts visu veidu kontaktlēcu kopšanai. Šķidrums nodrošina gan kontaktlēcas attīrīšanu, gan dezinfekciju. Savukārt hialuronāta hidroksīds nodrošina acs mitrināšanu un aizsargā radzeni. Latvijā šo Itālijā tik iecienīto un novērtēto kontaktlēcu šķīdumu piedāvā tikai Manaslecas.lv! 

Tāpat, pieejams arī Biotwin šķīdums, kas tīra un dezinficē kontaktlēcu. Šis šķīdums ir bez mākslīgiem konservantiem, nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām un ir piemērots arī jutīgām acīm. Iegādājoties kontaktlēcu kopšanas līdzekļus, Tu komplektā saņemsi bezmaksas kontaktlēcu konteineru. Pateicoties lēcu konteinerā iestrādātajiem sudraba joniem, tam piemīt dezinficējoša funkcija. Pasūti un pārliecinies pats par tā efektivitāti.

Kā arī Manaslecas.lv atradīsi daudzfunkcionālu šķīdumu Unika Plus Hyal. Lēcu kopšanas šķīdums ir bagātināts ar hialuronskābi, kas novērš ūdens izgarošanu no lēcām. Mitrina aci un pasargā no sausuma sajūtas un graušanas acīs. Īpaši svarīgi, ka tas ir paredzēts arī  ar ūdeni bagātajām silikona hidrogēla lēcām, tādējādi uzlabojot to spēju mitrināt acis un nodrošināt bioloģisko saderību. Proti, lai acis justos labi. Pateicoties šai un citām unikālajām īpašībām, UNIKA PLUS Hyal garantē silikona hidrogēla lēcu ērtāku lietošanu. Šis kontaktlēcu kopšanas līdzeklis ir piemērots arī cilvēkiem ar jūtīgām acīm. Tas saglabā mitrumu, vienlaikus padarot kontaktlēcas ērtāk lietojamas. Turklāt, pateicoties šķīduma sastāvam, kontaktlēcas tiek pasargātas no nodiluma.

Grozs: Pagaidām tukšs
Atkārtoti pasūtīt
202 11 202

Pasūtījumus pieņemam:

24h katru dienu

Darbadienās: 900 - 1930

Sestdienās: 1100 - 1700

Lielākā kontaktlēcu

noliktava Baltijā