Kopšanas šķīdums OneStep

OneStep ir uz ūdeņraža peroksīda bāzes veidots kontaktlēcu kopšanas šķidrums. Šis šķidrums nodrošina mīksto un cieto gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu tīrīšanu un dezinfekciju.

Piemērots pacientiem ar paaugstinātu jutību un alerģiskām reakcijām uz parasto daudzfunkcionālo kopšanas šķīdumu sastāvdaļām (visbiežāk – konservantiem). Peroksīdu kopšanas sistēmas konservantus nesatur. Lēcu dezinfekciju un virsmas attīrīšanu no olbaltumvielu nosēdumiem nodrošina aktīvais skābeklis, kas atbrīvojas, sadaloties ūdeņraža peroksīdam.
OneStep sistēmas komplektā ietilpst vertikālais lēcu konteiners ar iebūvētu īpašu disku, kas paredzēts atlieku peroksīda neitralizēšanai un pēc 6 stundām tiek iegūts sterils neitrāls šķīdums, kurā kontaktlēcas var uzglabāt līdz pat 3 diennaktīm.

Svarīgi ievērot:

• Nekad neskalojiet kontaktlēcas ar OneStep, Jūs varat iegūt pamatīgu radzenes apdegumu!

• Pirms katras lietošanas reizes vienmēr pārliecinaties, ka konteinera vāciņā iestrādātā atvere (caurumiņš) ir tīrs un nav aizsērējies.

• Kontaktlēcu tīrīšanai nekad neizmantojiet parastos kontaktlēcu konteinerus (tiem nav iebūvētu neitralizācijas disku).

• Vienmēr attīriet lēcas vismaz 6 stundas ilgi!

• Vienmēr izmetiet iepriekšējo lēcu konteineri un līdz ar jaunu šķīduma iepakojumu lietojiet arī jauniegūto lēcu konteineri, lai izvairītos no radzenes apdegumiem un iekaisumiem, jo vecā konteinerī neitralizācijas disks var būt nolietots (līdz ar to neveikt savas funkcijas).

• OneStep šķīdumu neizmantot ilgāk kā 2 mēnešus pēc iepakojuma atvēršanas!

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  360 ml Cena:  € 10.95 Daudzums:  Pirkt
Nosaukums:  Divi (2) 360 ml + konteineri Cena:  € 19.71 € 21.9 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Piiloset