Piesūceknītis jebkura veida kontaktlēcām

Kontaktlēcu piesūceknis būs lielisks palīgs ērtākai kontaktlēcu ielikšanai un izņemšanai un ir piemērots visu veidu kontaktlēcām - gan mīkstajām, gan cietajām kontaktlēcām.

Īpaši noderīgs cilvēkiem, kam nepatīkami pieskarties savai acij ar pirktsu, kā arī šaurāku acs spraugu un lielāku pirkstu īpašniekiem.

Kontaktlēcu piesūcekni noteikti novērtēs kontaktlēcu lietotāji, kas rūpīgi seko līdz savai un kontaktlēcu higiēnai.  Kontaktlēcu no konteinera var izņemt ar kontaktlēcu pincetes palīdzību un, turot kontaktlēcu satvertu pincetē, novietot to uz piesūcekņa pamatnes, lai tālāk ar piesūcekni to uzliktu uz acs virsmas, lai maksimāli samazinātu risku nosmērēt kontaktlēcas ar dažādiem netīrumiem, kas varētu atrasties uz rokām pat pēc to nomazgāšanas

Atgādinām, ka roku mazgāšana (un noslaucīšana nepūkojošā dvielī) ir ļoti būtiska pirms kontaktlēcu ielikšanas un izņemšanas, neskatoties uz to, vai lēcas tiek aiztiktas ar pirkstiem vai tikai pinceti un piesūcekni!

Kontaktlēcu aksesuārus (piesūcekņus, pincetes, konteinerus) aizliegts mazgāt ar ūdeni! To tīrīšanai jāizmanto tikai un vienīgi kontaktlēcu kopšanas šķidrums!

Piesūcekni un citus kontaktlēcu aksesuārus jānomaina uz jauniem ne retāk kā reizi 3 mēnešos.

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  Piesūceknītis Cena:  € 2.00 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs B&S