A'telpas radīšana

Manaslecas.lv veidotāji jau ilgāku laiku iztēlē radīja vietu, kurā kādreiz varētu satikties ar Savējiem, kas līdz šim bija iepazīti tikai virtuālajā pasaulē. Vēlme ieskatīties Mūsējiem acīs visbeidzot realizējās - Manaslecas.lv A'telpas veidolā!

 

Aizdomājies, cik bieži acis Tevi ir lutinājušas, cik daudz skaista ļāvušas redzēt, cik ārrrrkārtīgi patīkamus mirkļus izbaudīt, varbūt pat ļāvušas iemīlēties... Tāpēc pasaki acīm "PALDIES" par visu to, ko tās Tev ir dāvinājušas un ko vēl tikai dāvinās!

 

Ienāc pie mums atpūsties, kamēr mēs parūpēsimies par Tavām acīm.

Vieta lielībām

Dienā, kad pie apaļā galda tika vienbalsīgi nolemts - sākam veidot A'telpu, vienojāmies, ja Manaslecas.lv kaut ko dara, tad dara pa īstam. Šobrīd, redzot rezultātu, esam pārsteiguši paši sevi, jo esam izveidojuši moderni aprīkotu kontaktlēcu centru.

 

Manaslecas A’telpā Tavās acīs ieskatīsimies caur redzes pārbaudes aparatūru, kas ir reti pieejama ne vien Latvijā un Baltijā, bet pat visā pasaulē. Aparatūras piegādātāji uz mūsu A’telpu pat aicina savus sadarbības partnerus, lai parādītu, kādam jāizskatās moderni aprīkotam optometrista kabinetam. Mēs esam ļoti lepni par to!

Redzes speciālisti

Atceries par mūsdienīgo redzes pārbaudes aparatūru - teicām, ka Manaslecas.lv A'telpā ir apkopots labākais, ko pasaules optikas nozares ražotāji šobrīd ir izgudrojuši, un daudz kas no tā nav redzēts arī visā Baltijā!

Mūsu optometristes ir īpašas. Raksturojot viņu prasmes, entuziasmu, profesinalitāti un aizrautību, ar kādu viņas dara savu darbu, var teikt, ka viņas ir optometristes ar lielo O!

Viņas par Tavām acīm parūpēsies tā, kā vēl neviens!

Kristīne Buile
Sarmīte Gžibovska
Dace Drupa
Vaicā un mūsu redzes speciālists Tev atbildēs!
Vārds:
E-pasts:
Optometrists:
Tavs jautājums:
 
Uzdot Jautājumu
Pakalpojumi

Iepriekš jau palielījāmies, ka A’telpa spēj sniegt unikālas konsultācijas kontaktlēcu lietotājiem. Profesionāliem vārdiem – vizītes laikā veiksim šādus izmeklējumus:

 

- Anamnēzes izzināšana – pacienta uzklausīšana, sūdzību, vajadzību noskaidrošana;

- Auto refrakto-keratometra mērījumi, nosakot radzenes un acs kopējos parametrus;

- Digitālā foroptera pielietošana, nosakot redzes funkcijas un nepieciešamo optiku kontaktlēcām vai brillēm;

- Spraugas lampas jeb biomikroskopiska acs apskate gan pretskatā, gan šķērsgriezumā, acs veselības diagnostikai un kontaktlēcas un acs saderības noteikšanai;

- Oftalmoskopiskā izmeklēšana - izvērtējam acs iekšējās vides un virsmas atbilstību normām;

- Tonometrijas datu noteikšana - acs iekšējā spiediena mērījumi;

- Acs "iemūžināšana" - iespēja iegūt foto savā e-pastā un savā klientu profilā, kas noderēs gan kā jauka piemiņa, gan vēlāk, lai spētu salīdzināt acs slimības gaitu, ieskatoties vēsturē;

- Krāsu redzes noteikšana - profilaktiski vai autovadītājiem konsultanta slēdziena iegūšanai;

- Retroiluminācija - acs lēcas un radzenes dzidruma noteikšana;

- Acs virsmas aberāciju noteikšana - svarīgi kvalitatīvai tumsas redzes diagnostikai;

- Pulsair tonometrija - bezkontakta acu spiediena noteikšana.

Pieteikties redzes pārbaudei - tagad iespējams arī u/v Stockmann pa tel. 20211202

Ha, paskat, kur Tu esi nokļuvis! Divas sekundes mierīgi uzelpo, jo Tu esi A'telpā – labākajā vietā Tavām acīm. Mūsu klienti patiesi atzīst, ka A'telpā strādā visprofesionālākie optometristi Latvijā, un te acis tiek izmeklētas ar vismūsdienīgāko redzes pārbaudes aparatūru, kāda vien šobrīd ir radīta.

 

Esi jau bijis A'telpā? Tad droši izvēlies sev vajadzīgo redzes pārbaudes veidu, jo mēs jau Tevi gaidām :)

 

Nekad neesi lietojis kontaktlēcas? Tad, lai to sāktu Tev notiekti jāapmeklē mūsu optometists, kurš Tev rūpīgi iemācīs, kā tās pareizi ielikt, izņemt un kopt. Izvēlies Iesācēja komplektu!

EUR 30.00
IESĀCĒJA KOMPLEKTS

Vēlies sākt lietot kontaktlēcas? Tad izvēlies „Iesācēja komplektu” un nāc uz A’telpu, kur ne vien pārbaudīs redzi, bet arī iemācīsies lietot lēcas, saņemsi dāvanā pirmo kontaktlēcu pāri un pat lēcu kopšanas šķīdumu! Pēc vizītes Tu droši varēsi teikt - nu es esmu īsts kontaktlēcu lietotājs!

Pieteikties
EUR 21.00
PILNĪGA A'TELPA

Nāc uz redzes pārbaudi - optometrists izmeklēs Tavu redzi un ieteiks atbilstošākās kontaktlēcas tieši Tavām acīm (Biofinity/ Acuvue Oasys/ Biolens/ ReFresh Eyes enfilcon A). Tā teikt, izvēlēsieties kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim BezMaksas!

Pieteikties
EUR 25.00
SMART KOMPLEKTS

Ja esi lēcu lietotājs, bet vēlies izmēģināt mūsu jaunās ReFresh Eyes Smart kontaktlēcas, tad izvēlies - šo komplektu! Saņemsi pilnu redzes pārbaudi,kā arī dāvanā dosi ReFresh Eyes Smart monthly kontaktlēcu pāri un 10 vienas dienas kontaktlēcas ReFresh Eyes Smart 1 Day. Pārbaudi savu redzi gudri!

Pieteikties
EUR 17.00
REDZES PĀRBAUDE

Ja esi patstāvīgs briļļu vai kontaktlēcu lietotājs, bet vēlies veikt profilaktisku redzes pārbaudi, tad izvēlies šo pakalpojumu! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.

Pieteikties


EUR 11.00
PUSGADA ATKĀRTOTĀ VIZĪTE

Ja optometrists Tev ir ieteicis atnākt uz atkārtotu vizīti pēc pusgada, tad izvēlies šo pakalpojuma veidu!

Pieteikties
EUR 8.50
MĒNEŠA ATKĀRTOTĀ VIZĪTE

Ja optometrists Tev ir ieteicis atnākt uz atkārtotu vizīti pēc mēneša, tad izvēlies šo pakalpojuma veidu!

Pieteikties
EUR 7.00
KONSULTĀCIJA

Ja ierastās kontaktlēcas lieto jau labu laiku, taču vēlies izmēģināt, vai Tavām acīm varētu patikt arī citas kontaktlēcas, tad izvēlies šo vizīti!

 

Pieteikties
Kur mēs atrodamies

Manaslecas.lv A'telpa gaidīs Tavas acis Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37

Lai Tev vieglāk atrast, iedomājies Kr.Valdemāra un Lāčplēša ielas krustojumu... un turpat mēs vien esam :)

Tālrunis: 202-11-202

E-pasts: atelpa@manaslecas.lv

Vārds, Uzvārds*:
Tālrunis*:
E-pasts*:
Vieta*:
K.Valdemāra 37,Manaslecas.lv A`telpa vai 13. janvāra iela 8, Manaslecas @ u/v Stockmann izvēlēto vietu norādi komentāros vai 20211202
Datums*:
Laiks*:
Piezīmes*:
Pievienot grozam