Manaslecas.lv jau 13 gadi!

Jau 13 gadus Manaslecas.lv ir kas vairāk kā tikai internetveikals kontaktlēcu lietotājiem. Tā ir vieta, kur satiekas Mūsējie, rūpes par acīm un pieredze!

Ik dienas domājam, kā nodrošināt izcilāko un ātrāko servisu, kā atrast darbiniekus, kas būs īsti Mūsējie - sirsnīgi, draudzīgi un vienmēr izpalīdzīgi, kā kļūt vēl labākiem! Tu jau zini, mēs mūsējos nekad nepametam novārtā, atradīsim risinājumu arī neiespējamajam, kā nekā tik ļoti vajadzīgās lēcas esam veduši uz mājām arī svētdienā un pat uz lidostu, lai pēdējā brīdī paspētu atdot tieši rokās. Gadu gaitā esam ieguvuši nenovērtējamu pieredzi rūpēs par Tavām acīm un ar lepnumu sakām, ka mums ir paši labākie optometristi!

Manaslecas.lv vienmēr svin savu dzimšanas dienu, paliekam taču ne tikai gadu vecāki, bet arī gudrāki! Kādreiz rīkojam jautras ballītes mūsu mājās Valdemāra ielā, pārsteidzām Tevi ar "ne tik ierastiem" klientu konsultantiem telefona klausules otrā pusē. Citus gadus savu svētku sajūtu Tev sūtījām ar dāvanām no mums.

Šogad esam nolēmuši mūsu svētku sajūtu un sirds siltumu dot vēl tālāk. Kopā ar Mūsējiem paveikt, ko labu cilvēkiem, kuriem redzes problēmas ir nopietnākas un kontaktlēcas nebūs risinājums. Kopīgiem spēkiem visa novembra garumā krāsim līdzekļus, atliekot 1eur no katra sājā mēnesī veiktā pasūtījuma, ziedojumam Latvijas neredzīgo biedrībai. 

Vairosim labo kopā!

Tavējie no Manaslecas.lv