Redzes pārbaude

Ja Tev nepieciešams veikt redzes pārbaudi, bet neesi pārliecināts par to, kādu pakalpojumu izvēlēties, tad zini, ka Manaslecas.lv ir sagatavojušas septiņus dažādus pakalpojumus. Gan vienkāršu konsultāciju, gan pirmreizējo redzes pārbaudi, gan iesācēja komplektu. Kā zināt, kurš nepieciešams Tev?

Konsultāciju pie optometrista var izvēlēties tie, kuri jau lieto kontaktlēcas, taču vēlas pārbaudīt un uzzināt vai acis būs apmierinātas arī ar citām kontaktlēcām, piemēram, cita ražotāja. Ja šis apraksts atbilst Tavām vēlmēm, tad Tev jāpiesakās uz „Konsultāciju.” Savukārt, ja kontaktlēcas esi sācis lietot pavisam nesen un optometrists Tev ieteicies atgriezties uz atkārtoto vizīti pēc mēneša, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Mēneša atkārtotā vizīte”. Tāpat kā pēc mēneša, iespējams, ka optometrists lūdzis atgriezties pēc sešiem mēnešiem. Tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Pusgada atkārtotā vizīte”.

Bet, ja Tu esi patstāvīgs kontaktlēcu lietotājs, un vēlies veikt profilaktisku redzes pārbaudi, tad izvēlies pakalpojumu „Redzes pārbaude”! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte. Savukārt, ja Tu nēsā brilles un vēlies sākt lietot kontaktlēcas, izvēlies “Iesācēju komplekts”, kur ne vien pārbaudīs redzi, bet arī iemācīsies lietot lēcas, saņemsi dāvanā pirmo kontaktlēcu pāri un pat lēcu kopšanas šķīdumu! Pēc vizītes Tu droši varēsi teikt - nu es esmu īsts kontaktlēcu lietotājs!

Ja esi kontaktlēcu lietotājs, bet sen neesi bijis uz redzes pārbaudi, tad izvēlies „Pilnīga A’telpa”. Šajā pakalpojumā optometrists izmeklēs Tavu redzi un ieteiks atbilstošākās kontaktlēcas tieši Tavām acīm. Manaslecas.lv pieejamas tādas kontaktlēcas kā Biofinity, Acuve Oasys, ReFresh Eyes. Turklāt- kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim saņemsi bez maksas!

Gadījumā, ja vēl nenēsā ne brilles, ne kontaktlēcas, taču apzinies, ka redze vairs nav tik asa vai nevari izlasīt rakstu žurnālā, Tev noteikti jāapmeklē optometrists. Šādiem gadījumiem A’telpa piedāvā pakalpojumu „Pirmreizējā redzes pārbaude”. Pakalpojuma laikā Tev tiks izmeklēta redze un Tu tiksi apmācīts, kā pareizi lietot, ielikt un izņemt kontaktlēcas. Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.